Author Topic: Išli smo preko Kouzona i re?eno je da ?e intervju biti oko 16.04.2013.  (Read 11400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Čekamooooo  ;)

Cekam i ja od 19:30, dodao me lik Ravi, Royal...kuvam se 2 sata u odelu isad odjednom lik offline...koja je ovo fora?

Offline balloni

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Cekam i ja od 19:30, dodao me lik Ravi, Royal...kuvam se 2 sata u odelu isad odjednom lik offline...koja je ovo fora?

Da ti nisi stavio skype na offline :D

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Da ti nisi stavio skype na offline :D
Ne staj mi na muku...  :nono: Razocarenje totalno, a bas sam se bio pripremio, lakse bi mi bilo da nisam prosao intervju... Ko da isceka jutro da zove ove iz agencije....jaoooo

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
I meni se desilo da mi se osoba iz kompanije ne javi na Skypeu u zakazanom terminu... čekala sam čitav dan  :ban: Posle se izvinjavao i dogovorio novi termin i sve je bilo ok. Tako da, bez brige!
Najteže od svega je svariti taj osećaj poniženja i neverdnovanja tvog vremena  :deda:
Though she be but little, she is fierce!

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Ne staj mi na muku...  :nono: Razocarenje totalno, a bas sam se bio pripremio, lakse bi mi bilo da nisam prosao intervju... Ko da isceka jutro da zove ove iz agencije....jaoooo

Ima li nekih novosti???

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
I meni se desilo da mi se osoba iz kompanije ne javi na Skypeu u zakazanom terminu... čekala sam čitav dan  :ban: Posle se izvinjavao i dogovorio novi termin i sve je bilo ok. Tako da, bez brige!
Najteže od svega je svariti taj osećaj poniženja i neverdnovanja tvog vremena  :deda:
Upravo tako, kada se od tebe ocekuje maksimalna tacnost i profesionalizam to ocekujes i sa suprotne strane...
Mada jos jedna dobra lekcija i priprema za brod, koliko god se trudis uvek ce naici neko da ti se pokenja na sve to  :deda:
Ima li nekih novosti???

Zvali su me ljudi iz agencije i izvinjavali se, mada to nije njihova krivica, problem je bio u vezama zbog nevremena, tako da i neke ljude koje je predstavnik kompanije  kontaktirao nisu
mogli da obave intervju jer je veza pucala. Intervju je bio vanredan, jer su ima hitno trebali ljudi za par pozicija (tako da su iz agencije zvali samo nekoliko kandidata koji imaju prilozenu
svu dokumentaciju kod njih) Ja sam sinoc razmenio mail sa jednim momkom koji imao intervju za bar, kaze da je bilo opusteno i da ce mu javiti rezultate za par dana.
Iz agencije ce pokusati da nam ponovo ugovore skype intervju a ako ne uspeju vidimo se u Skoplju. :) Taman sam se bio ponadao da cu ustedeti tih 100evrica koliko se me kostati
odlazak u Skoplje kad ono cvrc  :neceici:



Offline Milanche

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Poslao sam im CV preko e-maila, i pre par dana dobijem od njih odgovor da će u Beogradu 17.03. biti prezentacija i da se ponese kopija pasoša i 4 slike, međutim meni potpuno promakne da je trebalo da ih kontaktiram prethodno i potvrdim dolazak, pominjali su i proveru engleskog preko skype-a.
Da li da ipak odem, jer to nijejoš ni preliminarni intervju?

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Poslao sam im CV preko e-maila, i pre par dana dobijem od njih odgovor da će u Beogradu 17.03. biti prezentacija i da se ponese kopija pasoša i 4 slike, međutim meni potpuno promakne da je trebalo da ih kontaktiram prethodno i potvrdim dolazak, pominjali su i proveru engleskog preko skype-a.
Da li da ipak odem, jer to nijejoš ni preliminarni intervju?
Prvih 2 sata ti je prezentacija a onda krece preliminarni...tako je bilo do sad. Jedino me cudi sto su ti rekli da je to samo prezentacija,a ipak
su ti rekli da poneses kopiju pasosa i 4 slike(sto je procedura za preliminarni)...nama je bilo ovako, prezentacija i preliminarni u cetvrtak, obuka u subotu i nedelju.

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Prvih 2 sata ti je prezentacija a onda krece preliminarni...tako je bilo do sad. Jedino me cudi sto su ti rekli da je to samo prezentacija,a ipak
su ti rekli da poneses kopiju pasosa i 4 slike(sto je procedura za preliminarni)...nama je bilo ovako, prezentacija i preliminarni u cetvrtak, obuka u subotu i nedelju.

Potpisujem! Ma nisi ih ti dobro razumeo, frka te uhvatila, priznaj ;) Preporuka, ako si već iz Beograda, ili imaš obezbeđen smeštaj, upiši se za drugi dan intervjua. Previše je prijavljenih prvog dana, čeka se doooosta.

Offline Milanche

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Otići ću sutra, ništa me ne košta
Quote
Postovani,

    Obavestavamo vas da ce se prezentacija programa i preliminarni razgovor za rad na turistickim brodovima odrzati 17. marta 2013. godine u Beogradu sa pocetkom u 10:00 u zgradi opstine Novi Beograd, sala 1, ul. Bulevar Mihajla Pupina 167. Obuka za kandidate koji uspesno prodju preliminarni razgovor ce se odrzati 19. i 20. marta na istom mestu u isto vreme.
Prvi razgovor sa Agencijom i savetovanje su besplatni.

Preliminarni intervjui su ,koliko znam, čista formalnost, sa ljudima iz agencije, već sam imao 2 takva u SC.

Pominju i nekakvu obuku, za ljude bez prakse, simulacija gl intervjua... košta 60 evra, da li ići na to?
I koliko se čeka za finalni intervju, neko pominje mesece?

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Otići ću sutra, ništa me ne košta
Preliminarni intervjui su ,koliko znam, čista formalnost, sa ljudima iz agencije, već sam imao 2 takva u SC.

Pominju i nekakvu obuku, za ljude bez prakse, simulacija gl intervjua... košta 60 evra, da li ići na to?
I koliko se čeka za finalni intervju, neko pominje mesece?

Od preliminarnog, do prvog finalnog, kod mene manje od mesec dana! Dakle sve zavisi koja je kompanija u pitanju i koja pozicija... A na tom predavanju pred preliminarni, sve će reći, za koje kompanije, i za koje pozicije se očekuju intervjui...

Da li vredi, ovo je isuviše subjektivno pitanje. Sve zavisi, u svakom slučaju ne može da škodi..

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Meni je covek rekao iz agencije da necu imati skype intervju da dodjem sutra na novi beograd i ponesem kopiju pasosa slike i CV......iz beograda sam.....rekao je da su procenili na osnovu CV ja da je moj engleski dobar i da tehnicki ne mogu da stignu da me kontaktiraju preko skypa.....tako da sutra u 10 sam na Novom Beogradu......Izgoreo sam jer mi svi pricaju da moram da imam taj skype intervju sad ne znam u sta da verujem jer nemaju razloga da me iskuliraju odmah CV mi je besprekoran......eto moj slucaj....pozzzz

Offline trik

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Jel moze neko da mi odgovori da li se za asist. waitera na Royalu i dalje traze dva jezika?

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Jel moze neko da mi odgovori da li se za asist. waitera na Royalu i dalje traze dva jezika?

Mislim da da, tj koliko sam shvatio, obavezno je neko osnovno poznavanje drugog jezika.

Offline Milanche

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Bill smo danas, nas oko 70, neki su danas imali preliminarni, ostali sutra. Cine mi se kao ozbiljna agencija, makar u poredjenju sa Safe Cruise, za koje ne znam da li da gubim vreme, jer ce i oni uskoro imati intervjue ali samo za Princes, dok Kuzon radi sa svima.

Послато са RACERII користећи Тапаток 2