Author Topic: Aparati? za zube  (Read 2636 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline U-Noise

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Aparati? za zube
« on: 24/June/2014 »
Pozdrav,

Ovo je moj prvi post na ovom forumu i zanima me hocu li imati ikakvih problema tijekom intervjua zbog toga jer nosim aparatic za ispravljanje zubi.
Jeli tko od vas prije bio na brodu s aparaticem i jeli se imaju gdje obaviti mjesecne kontrole zatezanja i mjenjanja gumica.

Puno hvala na odgovorima :D

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Aparati? za zube
« Reply #1 on: 24/June/2014 »
Hmmm... Zbog prirode posla, važno je kakav se vizuelni utisak ostavlja na goste. Mislim da bi to moglo da ti predstavlja minus na intervjuu, ali verovatno zavisi od osobe koja vrši intervju i od tvog celokupnog nastupa (nekome aparatić može da bude simpatičan detalj).

Lično nisam do sada video nikog sa aparatićem da radi na brodu, ali jesam video Bar Manager-a sa dva reda zuba u gornjoj vilici.

Ipak, najgore je što će ti kontrole i podešavanja biti znatan problem - kompanija sigurno neće refundirati troškove tih kontrola, a usluge stomatologa mogu biti prilično skupe tamo negde u odnosu na ove kod nas. Ne možeš unapred znati koje će portove posećivati tvoj brod, da li ćeš imati prilike za neke jeftine Meksikance ili ne. Na brodu, naravno, nema stomatologa, moraš to obavljati na kopnu.

Osim novca, biće ti potrebno i slobodno vreme, koje ti, zavisno od pozicije, može nedostajati baš u portu koji tebi odgovara.

Offline U-Noise

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Aparati? za zube
« Reply #2 on: 24/June/2014 »
Hmmm... Zbog prirode posla, važno je kakav se vizuelni utisak ostavlja na goste. Mislim da bi to moglo da ti predstavlja minus na intervjuu, ali verovatno zavisi od osobe koja vrši intervju i od tvog celokupnog nastupa (nekome aparatić može da bude simpatičan detalj).

Nadam se da nece biti problema, imam dosta iskustva na poziciji za koju se prijavljujem i vecina dosadašnjih klijenata je smatrala da im je aparatić simpa :D


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Aparati? za zube
« Reply #3 on: 24/June/2014 »
Većina kompanija traži od kandidata potvrdu zubara da su zubi u redu i da neće biti nekih hitnih zahvata u narednih 6 i više mjeseci.
Mislim da se za aparatić pita prvo agencija, jer bez njihovog ok ne možeš pristupiti intervjuu.
Sad, pretpostavljam da će se zauzeti za tebe ako imaš jako jako dobre šanse za posao, u suprotnom ...  b00/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Aparati? za zube
« Reply #4 on: 14/July/2014 »
Lično nisam do sada video nikog sa aparatićem da radi na brodu

Evo da ažuriram svoju izjavu - na novom sam brodu i danas sam video sobaricu sa aparatićem. ;D