Author Topic: Odlazak iz Bosne i Hercegovine na Kouzon intervju Mart 2013.  (Read 12281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ima li neko iz Bosne da ide na intervju preko Kouzon agencije?
Naime intervju ce se  odrzati krajem ovog mjeseca  ;)
Ako ima, neka se javi kako bi se dogovorili o eventualnoj podjeli troskova puta.
Hvala

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
poz pajdo, trebao bi i ja sad ove sedmice imati taj predselekcijski razgovor sa njima,
pa ako me pozovu u skoplje dogovorimo se onda, odakle si, ja sam iz travnika
poz

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Napokon neko  :run: Drug ja sam iz Tuzle, sretno na intervju ako ga prodjes svakako se javi da se organizujemo sto nas vise ide zajedno svima ce nam biti jeftinije i lakse.

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
hej pajdo, jesu li tebe zvali preko skajpa vezano za ovaj prvi razgovor,
ili si ti prije to odradio, šta uglavnom pitaju

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Da ja sam prosao preliminarni. Ne znam Zemljak na koju poziciju tacno apliciras, ja sam aplicirao za Royal na poziciju Bar Servera. Pitali su me sve u vezi bara, koktele, opremu za bar, zestoka alkoholna pica, eng. jezik, njemacki jezik... E sad ako ti apliciras za restoran vjerovatno ce te pitati nesta u vezi jela, opreme, radnog iskustva mozda je najbolje da prelistas malo forum siguran sam da ces naci utiske ljudi i sa preliminarnog a i glavnog intervjua u vezi tvoje pozicije. ;)

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
poz, hej jesu te dugo ispitivali, i opširno ili samo ono da vide da znaš nešto

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Nista prijatelju strasno, naravno moras se pripremiti za ono sto apliciras. Moj intervju je trajao jedno dvadeset minuta, ali pitanja su bila stvarno raznolika tako da je sve obuhvaceno u tih dvadeset minuta. Sretno i javi se ako ides na glavni  :pop:

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
imao sam ovaj preliminarni i aplicirao za ASS WA, pričali isto skoro pola sata, i na kraju mi rekla da če poslati neke linkove
za internacionalnu kuhinju te da moram naušiti barem od svake vrste jela 2-3 jela, pa da če me opet ispitat kad budem spreman,
nešto mi je to nelogično, mislim znaju ameri da se mi ne razumijemu u tu kuhinju,

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pa dobro, imas jos vremena da spremis mislim da glavni nece biti do aprila. Jos kad bi i taj glavni bio putem skypea  :moli: bilo bi super  :D

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
ne vjerujem, mora se otiči dole u skoplje rekla mi je ova aleksandra, pa ako prođeš onda organizuju
5 dana treninga o njihovom trošku, dolaze ameri kao predavači

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
ne znam, meni su rekli na preliminarnom da postoji mogucnost da i glavni odradim preko skypea isto tako znam par ljudi koji su vec zavrsili sve putem skypea. zato buraz sve su opcije otvorene, zavisi od njih.

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
poz raja,
intervju preko kouzona za royal i celebrity je 05.04
trening za intervju je 04.04, meni su rekli da budem u skoplju 03.04
ko god treba iči hajde da se organizujemo pa da spičimo autom da nas prođe jeftinije
jer je povratna karta skoro 200 KM
može i preko FB-a Mirsad Bilal
evo i broj mob 061 173 503 pa da se dogovorimo
poz

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pajdo datumi nam se poklapaju, poslao sam ti poruku na mail. Ja i ti idemo zajedno 100% ko zeli neka nam se pridruzi, pisi mi na mail kad ces biti online da se detaljno dogovorimo sta i kako. Pozz

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
poz iz cg vidimo se u mk  :plovim:

Offline markus

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Idem i ja za Skoplje...samo nisu mi rekli tacan datum..vec samo da je oko 4. aprila..Iz Zrenjanina sam..pa sad ako ima neko iz BG-a, NS-a..mozemo zajedno..