Author Topic: Kakve su mi šanse da dobijem posao na nekom brodu?  (Read 3667 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slobexbl

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pozdrav svima, interesuje me kakve su mi sanse da dobijem posao na nekom brodu?

Imam 22 god, zavrsio sam ugostiteljsku smjer poslasticar, znam solidno engleski pa me interesuje sta mislite ima li kakvih sansi sa ovom skolom...hvala unapred

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #1 on: 08/March/2013 »
Kontaktiraj Agenciju Safe Cruise,tekefonom ili putem mail-a i raspitaj se.Mozes i da se prijavis ako zelis,posto oni trenutno traze poslasticare.Srecno  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline slobexbl

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #2 on: 08/March/2013 »
hvala puno na odgovoru poslao sam mail,jos jedno pitanje u vezi para ovo bi volio da mi odgovori neki bosanac : ) koliko je za pocetak potrebno imati para za taj interviju i za sve posto imam jednog kolegu koji je odavno na brodu i kaze ako nemam nesto para da se ne prijavljujem...?

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #3 on: 08/March/2013 »
Treba ti 50e za prevod dokumetacije,oko 40 evra za test engleskog i psiho test,350e troskovi agencije,80e za lekarski pregled,100e za vizu(troskove agencije,lekarski vizu- placas tek kada sigurno dobijes posao).Znaci,za pocetak ti treba samo 50 e  :) A sve ukupno izadje oko 650e.
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #4 on: 08/March/2013 »
Treba ti 50e za prevod dokumetacije,oko 40 evra za test engleskog i psiho test,350e troskovi agencije,80e za lekarski pregled,100e za vizu(troskove agencije,lekarski vizu- placas tek kada sigurno dobijes posao).Znaci,za pocetak ti treba samo 50 e  :) A sve ukupno izadje oko 650e.

sveee oke si rekla ali ukupno izadje od 800-1000 ..on je iz bosne,znaci treba putovati do beograda,kad god agencija zakaze intervju,trening,glavni intervju,ljekarski,viza ..
Ako prodjes preliminarni,i krenes na trening,racunaj na 250 eura troskova(hostel) nekoliko dana sto ces spavati u njemu,ako nemas nikog u beogradu,obrok(nesto moras da jedes,pijes) ..

Better to fight for something than live for nothing.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #5 on: 08/March/2013 »
oko 40 evra za test engleskog i psiho test,

Neznam o kakvom se testu radi al ak je marlins on kosta 12 US sto znaci da bi agencija trebala naplatit ugrubo 10 eura.

http://www.marlins.co.uk/cruise_test.htm

Na dnu stranice pise koliko marlins doje za Cruise staff.

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #6 on: 08/March/2013 »
Neznam o kakvom se testu radi al ak je marlins on kosta 12 US sto znaci da bi agencija trebala naplatit ugrubo 10 eura.

http://www.marlins.co.uk/cruise_test.htm

Na dnu stranice pise koliko marlins doje za Cruise staff.

kad malo bolje razmislim,10 eura marlins,15 eura psiho ..
Better to fight for something than live for nothing.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #7 on: 08/March/2013 »
Ma samo sam mu 'grubo' dala informacije,ali neka racuna oko 1000e...A koliko ja znam,Marlins test placam 20e...I necu se buniti,samo da dobijem posao  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline peco990

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #8 on: 08/March/2013 »
Ep isto marlins naplacuje ranih 20€ ili ti 150 kuniča  -()- oT
Svi roditelji gledaju na sat kad ce im doci djeca doma, jedino moji gledaju na kalendar ;)

Offline slobexbl

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Re: Kakve su sanse?
« Reply #9 on: 08/March/2013 »
Hvala na odgovorima znaci treba imati blizu 2000 maraka

Sent from my HTC Sensation XE using Tapatalk 2

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Re: Kakve su sanse?
« Reply #10 on: 08/March/2013 »
Hvala na odgovorima znaci treba imati blizu 2000 maraka

Sent from my HTC Sensation XE using Tapatalk 2

Treba izmedju malo i puno, a sve je relativno. Ali bilo kako bilo, vratiš od prve plate. Ovde se raspitaj koje sve agencije rade, i u kojim zemljama okruženja, tvoj je izvor, samo se dobro raspitaj. Ponuda je šarena!

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Re: Kakve su sanse?
« Reply #11 on: 08/March/2013 »
Hvala na odgovorima znaci treba imati blizu 2000 maraka

Sent from my HTC Sensation XE using Tapatalk 2

Za Princess ti treba toliko,jer placaju avionsku kartu... ;D
Better to fight for something than live for nothing.

Offline slobexbl

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #12 on: 08/March/2013 »
safecruise.rs@gmail.com (sent by safecruise@gmail.com)
   
4:47 PM (2 hours ago)
      
Mogli biste za pastry assistanta. Plata je 1150$. Posaljite nam svoj CV, pa cemo zakazati razgovor...

Srdacno,
SC

to je odg koji sam dobio,sad me interesuju ove preporuke jel bez toga ne mogu nista?


Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Kakve su sanse?
« Reply #13 on: 08/March/2013 »
safecruise.rs@gmail.com (sent by safecruise@gmail.com)
   
4:47 PM (2 hours ago)
      
Mogli biste za pastry assistanta. Plata je 1150$. Posaljite nam svoj CV, pa cemo zakazati razgovor...

Srdacno,
SC

to je odg koji sam dobio,sad me interesuju ove preporuke jel bez toga ne mogu nista?



Ima još agencija, ne moraš na prvi mail da misliš da je nadjeno rešenje! Ne žuri nigde, prvo dobro pročitaj forum. To je pod broj 1, pre nego nešto rešiš....