Author Topic: Lije?ni?ki napravio prije godinu dana u Rijeci, trebam li ga opet raditi  (Read 2298 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kadmonfu

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav svima, danas sam se učlanio pa se odmah unaprijed ispričavam ako je to pitanje već postavljeno.

Ovako, prije godinu dana, sredinom travnja napravio sam tečaj D2, kako je to po novom i odmah uz to napravio i liječnički. Trebalo mi je jer preko ljeta radim na turističkom brodu s destinacijom Novigrad-Rovinj.
Znam da matrikula traje 5 godina ako se ne ukrcavaš, a liječnički valjda trebam raditi svake 2.
Danas sam se čuo sa Suzanom iz A Priori u vezi ukrcavanja nedgje krajem ljeta pošto sezona na brodu završava sredinom rujna ili početkom listopada.
Zanmima me trebam li opet raditi liječnički ako me prime na stranca između rujna i prosinca jer ako se putuje 6-8 mjeseci, vjerojatnost je da će mi liječnički isteći prije kraja putovanja.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nitko ne zna koliko ćeš dugo putovati, tako da zanemari to, i ne plaćaj bezveze opet.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kadmonfu

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Znači, nema potrebe raditi opet. Zahvaljujem na odgovoru. Nisam ga prvi put ni mislio raditi, već raditi na brodu kod nas u Istri i napraviti ga kad se prijavim na stranca, ali kapetan ga je tražio, "Prokleta država i njihove inspekcije, mali, bolje da imas sve ća ti triba" kako mi je barba rekao, a on duša od čovjeka, sve mi platio, i D2 i liječnički.
Bilo bi super da si uspijem organizirati stranca preko zime, a ljeti kod njega, iako mi je i on sam rekao da nema nikakvih problema, da trebam otići ako mi se pruži prilika. Makar na škveru da mu s pripremama pomognem.
Još je rano, ni sezona nije počela, ali či saznam neke novosti, javljam, pa se možda i stekne neko novo prijateljstvo prije odlaska.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ti bi si organizirao stranca preko zime.  +U+ Nikad se ne zna ... znaš kako kažu; Čovjek planira, Bog se smije..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)