Author Topic: Povratak na Carnival sa emergency-a i Employment Power  (Read 4482 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pajus

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav svima,

drugarica je radila za Carnival i u decembru je otisla na emergency.
Da ne duzim 1og marta je dobila mail od Steven Madrid-a da joj je odobren povratak.
Nakon par dana usledio je mail od Hernades Bismark-a sa datumom povratka i da Gloria Kaplan (Crew Documents Coordinator) treba da joj se posalje novi LOE na kucnu adresu.
To je bilo pre nedelju dana i jos nije stiglo nista, pa  je pisala Gloriji, koja joj je odgovorila da kontaktira EP.

Interesuje me ako neko ima iskustva sa vracanjem sa emergency-a, da li cela ta procedura povratka, ukljucujuci i kupovinu karte treba da ide preko EP?

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
dali je ona vec uplatila za kartu,, na racun carnivala ?? Jel koliko sam ja upucena,i znam dosta ljudi, kojima je carnival poslao uplatnicu,to jest broj racuna da plate karrtu i onda im je posla ugovor na kucnu adresu

Offline pajus

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Nije jos nista uplacivala. Jedino sto je platila je 530$ kada je kretala na emergency.

Prvo je stiglao mail od SMadrid-a

 CM approved to return, PS and issue new LOE only.
 CM to provide own return tkt.

A zatim od Bismark-a

Gloria : Please prepare a new employment letter and send it to the
crewmember's home address.

Once flight arrangements have been made forward a copy including your
crew information to Confirm@Carnival.com

I to je bilo pre nekih nedelju dana.

Pisala je Gloriji kada moze da ocekuje da ce joj stici novi LOE i dobila odgovor da kontaktira EP.


Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
dali moze ona da posalje toj glori e mail,,da ne zeli imati nista s agencijom..i nek posalju broj racuna na koji moze da uplati kartu i da dobije ugovor na kucnu adresu...

Offline pajus

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pa verovatno i hoce, samo me je zanimalo da li je neko vec imao slicno iskustvo.
tj. da ih iz Carnivala upute da kontaktiraju EP u vezi dobijanja novog LOE,
a da pritom nije u pitanju prvi odlazak, tj. u ovom slucaju vracanje sa emergency-a

Offline pallormoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
I mene zanima da li je neko imao slicno iskustvo jer se ja upravo sad nosim sa tim... dobila sam taj mail od Madrida, i sta sad??? i sta je ono PS???

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
sumnjam da ce vam ccl kupiti kartu...zato su i rekli da kontaktirate ep...uostalom jel iko pokusao da nazove ep i raspita se sta treba da radi i da li treba da plati sta ep-u jer predpostavljam da je to sustina svega?
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.