Author Topic: koliko je bitan jezik, a koliko radno iskustvo?  (Read 6040 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lora8765

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: koliko je bitan jezik, a koliko radno iskustvo?
« Reply #15 on: 14/March/2013 »
hvala vam na savjetima,bacam se na ucenje,ionako nemam nista pametnije dok  :waiting:

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: koliko je bitan jezik, a koliko radno iskustvo?
« Reply #16 on: 16/March/2013 »
Ajde Lora nemoj da si na kraj srca, Natal hoce da kaze da se neke stvari podrazumevaju. Na toj tvojoj skali, da je stvarno 8 ne bi postavljala ovakvo pitanje. Evo ti primer - drugarica aplicirala za bar,i sad na intervjuu pita je gospodin koje su njene responsibilities na sadasnjem poslu a ona je u svojoj glavi to prevela kao njene 'vrline'  :D  i rasprica se ona onako ponosno sa tim njenim engleskim....a njemu bilo sipma pa joj ponudio ass waiter na kraju. hahahah svaki put mi je smesno kad se setim  :rofl:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: koliko je bitan jezik, a koliko radno iskustvo?
« Reply #17 on: 16/March/2013 »
Evo ti primer - drugarica aplicirala za bar,i sad na intervjuu pita je gospodin koje su njene responsibilities na sadasnjem poslu a ona je u svojoj glavi to prevela kao njene 'vrline'  :D  i rasprica se ona onako ponosno sa tim njenim engleskim....a njemu bilo sipma pa joj ponudio ass waiter na kraju. hahahah svaki put mi je smesno kad se setim  :rofl:

Hehe... jbg. Sve ti zavisi od osobe koja te ispituje i od toga kolika su ocekivanja. Imam i ja primer drugarice koja je aplicirala za Fly Emirates. Cura fantasticno izgleda i bila je ubedjena da ima sve sto je potrebno. Dosla na intervju i pitaju je da kaze nesto o sebi. Ona pocne sa MY NAME IS M****, I WAS BORN IN CROATIA, BUT I AM LIVING IN NOVI SAD SINCE I WAS FIVE.  Covek joj je samo rekao, hvala, dovidjenja. Tako se sve zavrsilo na prvoj recenici. Dzaba sto je njen engl relativno tecan kad je gramatika ocajna...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced