Author Topic: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.  (Read 7967 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #15 on: 23/March/2013 »
Hvala :) srecno i tebi i vidimo se tamo :)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #16 on: 29/March/2013 »
Zavrsen trening,uradjeni svi testovi,sada samo da se doceka taj finalni intervju :)
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #17 on: 29/March/2013 »
Zavrsen trening,uradjeni svi testovi,sada samo da se doceka taj finalni intervju :)

Kako sad docekati 18ti? :)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #18 on: 29/March/2013 »
Vezbajuci engleski,obnavljati,seckati krompire i luk-ja cu tako da ga docekam,haha :D I da pokusam nekako da smanjim nervozu i uvezbam onaj plasticni osmeh :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #19 on: 30/March/2013 »
... uvezbam onaj plasticni osmeh :D

Nema potrebe za vježbanjem, ima aplikacija za to  :giggle:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Alex991

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #20 on: 22/April/2013 »
Danas sam poslala agenciji Safe Cruise mail, sa radnom biografijom, i pitala sam koji bi posao mogla raditi. Pozvali su me na razgovor u cetvrtak i rekli su da ponesem samo CV. E sad, posto sam tek na pocetku, ovo je prva agencija kojoj sam se obratila o eventualnom zaposlenju, interesuje me da li cu na tom prvom razgovoru imati neko testiranje, ili proveru engleskog jezika, ili je samo informativne prirode?

Jos nesto, nisam im napomeula da mogu da idem tek krajem ove, pocetkom sledece godine, i da se sad samo informisem. Nadam se da nije mnogo rano za neke dogovore. Mislila sam da sto pre odradim sa agencijom da bih pocela da spremam novac.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #21 on: 22/April/2013 »
Razgovor je opusten,daje ti opste informacije i proverava engleski .Napomeni im to kada bi mogla da odes,ali ne brini,tek se pre par dana zavrsio finalni intervju,tako da su male sanse da odes do kraja ove godine,imas vremena.
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Alex991

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #22 on: 22/April/2013 »
Hvala ti na onom odgovoru. Da li kada dođem na taj prvi razgovor razgovaramo sve vreme na engleskom? I šta bi mogli da me pitaju?

Prelistavala sam teme, ali to su uglavnom bile informacije sa intervjua sa predstavnicima kompanija. Predpostavljam da ću taj prvi intervju razgovarati sa agentom iz safe cruise-a, i da tek onda vidimo za koju poziciju bi bilo najbolje da apliciram.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #23 on: 22/April/2013 »
Hvala ti na onom odgovoru. Da li kada dođem na taj prvi razgovor razgovaramo sve vreme na engleskom? I šta bi mogli da me pitaju?

Prelistavala sam teme, ali to su uglavnom bile informacije sa intervjua sa predstavnicima kompanija. Predpostavljam da ću taj prvi intervju razgovarati sa agentom iz safe cruise-a, i da tek onda vidimo za koju poziciju bi bilo najbolje da apliciram.


Razgovaraces i sa predstavnikom SC-a na engleskom jeziku. Pitace te uglavnom sve kao sto ce i agenti same kompanije. Kompletno radno iskustvo, problemi i resavanje istih na predjasnjim poslovima, zasto si menjao/la poslove...u principu nista komplikovano. Naravno, ostatak razgovora koji ce biti vezan za neke finansijsko/administrativne stvari cete obaviti na srpskom.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Alex991

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Trening ,Safe Cruise , 24-28 mart.
« Reply #24 on: 22/April/2013 »
E, to.. Odlicno.. Hvala..