Author Topic: kako utice izlazak Royal-a na radnike Prinecess-a?  (Read 2947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline irriducibili

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
 Pitam ovo posto smatram da je doslo do konfuzije sa vracanjem na novi ugovor.Mnogo ljudi,izmedju ostalog i ja sam,nisu dobili novu rotaciju ili su dobili odmora 3-4 mjeseca.
 Na godisnjem sam vec dva mjeseca a ovi iz napolija nisu ni naslutili kad bih se mogao vratiti.Iz licnog iskustva znam da je Princess svoje radnike  zvao i prije isteka godisnjeg odmora.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Jesi li još uvijek na odmoru?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Chef_Nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
pa ni moja 2 drugara sa Ruby-a.došli su u beograd 25.januara,a trebali da idu nazad na brod 15. marta.onda produžen odmor do 15.aprila,a sad do 5. juna.....

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
i ja sam trebao ici na sapphire 06.04.2013. a sada idem na royal 23.05.2013. celih cetiri meseca odmora :)
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Pitam ovo posto smatram da je doslo do konfuzije sa vracanjem na novi ugovor.Mnogo ljudi,izmedju ostalog i ja sam,nisu dobili novu rotaciju ili su dobili odmora 3-4 mjeseca.
 Na godisnjem sam vec dva mjeseca a ovi iz napolija nisu ni naslutili kad bih se mogao vratiti.Iz licnog iskustva znam da je Princess svoje radnike  zvao i prije isteka godisnjeg odmora.

Ne sikiraj se,prije ili kasnije svi cemo otici,ja sam prosli odmor imao 4 mjeseca  :waiting:
Audaces fortuna iuvat

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Licno znam decka kome su poslali novi ugovor nakon mesec dana, covek se nije posteno ni odmorio i raspakovao a vec je morao nazad. Kad je pitao sto su mu ubrzali odlazak, rekli su mu da je takav sistem, i da je sad princip uzmi ili ostavi  :hmm:. A licno mislim da je Toyal mnogo uticao na celokupnu mapu rotacija. Samo me zanima po kom kriterijumu biraju posadu za taj brod?!
A na kraju, sta da vam kazem, uzivajte u odmoru, bar ga imate.  ;D
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.