Author Topic: pre cetiri dana poslali su mi mail ono da potvrdim da hocu i skype adresa?  (Read 4045 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ljudi pozdrav!Ovako, prijavio sam se u agenciji Kouzon pre cetiri dana poslali su mi mail ono da potvrdim da hocu i skype adresa?sta dalje ide ?Dali da se nadam ?Imam 25 godina 4 godine sam u ugostiteljstvu kao konobar sad vec u istom lokalu i kao asistent menadzera.engleski pricam bas dobro  drugi jezik spanski. E sad jel moze neko da mi kaze neko iskustvo ?kolko se ceka?sta se ceka?kako za vizu ?da li oni zavrsavaju to ili ja sam ? eto samo to :D heheh....uglavnom hvala na pomoci shvatite uzbudjen sam bas,bas u vezi ovoga pozdrav

da i kad ce mi zakazati taj skype intervju ?Onaj decko mi rece dobro si pozvao taman imamo intervju u nedelju ?sad citam na mail sto su mi poslali u nedelju ima al na nbg-u niko ne pominje skype ?

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Pa verovatno ce te zvati dan pre ili dva dana pre tog intervjua na skajp...tako bi trebalo da ide..

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Prvo ćeš imati Skype intervju, proveru engleskog, i možda neko stručno pitanje.
Posle će te obavestiti kada u Beogradu budu imali zvanični preselecting interview, sa dodatnom obukom.
Sve ćeš dobiti u mailu.
Dakle Skype je početak tvog puta ka brodu i poslu na njemu :)

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Da ali pozvao sam sad Kouzon i momak mi kaze da nisu mogli fizicki da stignu da ispitaju bas sve te su procenili na osnovu CV da  je moj engleski dobar.I pozvao me u nedelju da dodjem u 10:00 Na Novi Beograd na taj neki intervju.I kaze nakon njega cu se upisati u registar i sve ce ici po protokolu....Sta to znaci ?da li je to kulturno kuliranje posto mi je CV jako dobar nije neko elitno mesto ali ja i dalje radim tu i veoma se trudim da svoj pposao radim profesionalno,a i uzbudjenje oko svega ovoga je preveliko.....Tako da svaki savet mi je dobro dosao .Pozdrav ljudi i hvala jos jedom!!

Offline Milanche

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ja sam potpuno smetnuo da treba da ih kontaktiram i potvrdim dolazak 17-og, jer nakon što sam im poslao CV i dobio odgovor, smatrao sam da je to to i da treba samo da se pojavim. Ne znam za ovaj skype intervju, engleski mi je sasvim dobar, mada sam skroman po tom pitanju, neko bi sigurno rekao fluent, ja mislim da je to više za one koji nisu blizu Beograda, pa da ne dolaze džaba.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
pa da kontam i ja da je tako...Ma ni ja nisam fluent al je*i ga snalazim se imam zastoje u prici ponekad....

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Sve sto pitaju na skajpu,pitaju i na intervjuu...

Offline ships

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Cao svima! I ja sam im poslao CV pa su mi pisali i zvali, znaci trebam da se pojavim u cetvrtak 23 maja u Beogradu
u sali doma kulture u studentskom gradu u 10 sati, ali pre toga moram skype intervju uraditi!
Iz subotice sam pa sigurno ko je blize ne mora skype!