Author Topic: Duplirana aplikacija za DS160 i dve confirmation  (Read 5601 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ja ne znam da li je neko imao slican slucaj ili sam ja jedini pacijent  :facepalm:ali mi je hitno potrebna pomoc.Naime desilo se da su ljudi iz agencije odradili apsolutno sve od zakazivanja razgovora,popunjavanja aplikacije itd. za DS160 i ja pametnica ne kapirajuci da je confirmation number to sto mi treba slusajuci ljude kako treba da se popuni direktno aplikacija sa sajta bez obzira na to  odradim na svoju ruku sve to jos jednom i dobijem jos jedan confirmation number..razgovor za vizu mi je u cetvrtak ja pojma nemam sta sada da radim..nisam sigurna da li sam na forumu naletela na slicnu pricu naravno sada ne mogu da je nadjem .. hoce li mi praviti problem u ambasadi? ne znam ni da li se svi podaci poklapaju sa podacima koje je agencija upisala..oh...pomagajte. treba da idem u subotu

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Mislim da to nema nikakve veze.... u ambasadi ce da "vide" tj ocitaju samo onaj DS-160 za koji sa sobom doneses confirmation sa barcode.om... tako da ne sikiraj se nista...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline stz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Meni se desila ista stvar,ponesi samo jedan...

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Upravo kako Lopsis kaže - onaj confirmation number kojim se prijaviš u ambasadi određuje na koju DS-160 aplikaciju se prijava odnosi. Bez brige.

Offline anatela

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Sada mi je lakse..istripovala sam se da sam nesto popunila drugacije nego sto je to agencija uradila i da ce mi napraviti problem zbog dve aplikacije i dva barcoda..uf.
Hvala

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Zanima me sta je bilo sa ovim na kraju. Teoretski, ti mozes da popunis milion i jedan DS160, to nije bitno, ocitace samo onaj papir koji je u trenutku kad krocis u ambasadu u tvojoj ruci. Zar ne?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Zanima me sta je bilo sa ovim na kraju. Teoretski, ti mozes da popunis milion i jedan DS160, to nije bitno, ocitace samo onaj papir koji je u trenutku kad krocis u ambasadu u tvojoj ruci. Zar ne?

možda i ne... na onoj CSC stranici (https://usvisa-info.com/en-HR/selfservice/ss_country_welcome) imaš mogućnost odabrati koji DS160 želiš da se koristi za aplikaciju, pretpostavljam da ne bi bio problem da oni to preprave u trenutku kad budeš u ambasadi, no srećom ja sam našao tu mogućnost u zadnji trenutak prije intervjua i promijeni broj DS160 na ovaj ispravni, a upisan je bio automatski onaj prvi koji sam ispunio.
Once a sailor, always a sailor.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
na onoj CSC stranici imaš mogućnost odabrati koji DS160 želiš da se koristi za aplikaciju.

misliš na ovoj stranici?


To bi značilo da MRV broj nije striktno vezan za DS. Nisu te ništa pitali zašto si ponavljao aplikaciju i slično tome?
Ja sam danas shvatio da sam uneo da ću ostati 8 meseci u US... debil. A prvi sam to govorio drugima :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
misliš na ovoj stranici?


To bi značilo da MRV broj nije striktno vezan za DS. Nisu te ništa pitali zašto si ponavljao aplikaciju i slično tome?
Ja sam danas shvatio da sam uneo da ću ostati 8 meseci u US... debil. A prvi sam to govorio drugima :D

e tamoooo :) očito nije, pošto ga možeš promijeniti... Nisu me ništa pitali, iako sam ja uredno ponio sva confirmation pisma (taj pogrešni, pravi, i za turističku)... a pogrešni DS je postojao jer sam napravio isto što i ti, napisao da planiram ostati 6 mjeseci u US  oT
Once a sailor, always a sailor.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Kad sam budalica :D hahahah Mene zbunio onaj deo sa flight number ili kako već piše... A svakako ću poneti i pogrešan. Sve je isto sem tih datuma i umesto Royal Caribbean International treba da prepravim na RCCL.
Hvala lepo na info :)

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Sve prošlo kako treba. U aplikaciju sam uneo broj DS-a koji sam i predao.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
tako sam i ja ponio pogrešan DS ali nije ga nitko tražio... drago mi je da je sve prošlo u redu  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Vielen dank meine freunde! :uzdravlje:

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Jutros sam imala isti problem u vezi 2 naloga. Naime, cim sam dobila datum razgovora za vizu (21.5.), poslala sam agenciji mail da ih obavijestim ali gle cuda; u isto vrijeme su i oni radili na mojoj vizi (a pritom me niko nije obavijestio).
Nadam se da nece biti nikakvih problema...

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Jutros sam imala isti problem u vezi 2 naloga. Naime, cim sam dobila datum razgovora za vizu (21.5.), poslala sam agenciji mail da ih obavijestim ali gle cuda; u isto vrijeme su i oni radili na mojoj vizi (a pritom me niko nije obavijestio).
Nadam se da nece biti nikakvih problema...

Nije to nista strasno. Svakako nosis sa sobom Confirmation page na kom pise datum jedino u ovakvoj situaciji biras kada ces da ides, obzirom da imas dva termina :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.