Author Topic: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)  (Read 2153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
helooo ljudi moji dragi , evo picim vec mjesec dana na brodu i ne zalim
ovako pa da pocnem , bila sam na collegu 3 tjedna , i bilo je je u pocetku o moj Boze , sve te pi***rije koje sam morala uciti by heart bile su psihicki udar za mene ali evo izdrzala sam i radim ko da sam tu vec 2 ugovora. Uglavnom na collegu smo ucili osnovne stvari , sastojke hrane i speech za svako jelo , u pocetku se cini strasno ali kad svaki dan to ponavljas ude u glavu . Za steakhouse se moze prijaviti svatko po mom misljenju jer tocno imas govor koji trebas govoriti i kako se ponasati prema gostima. profesionalnost na vrhu , engleski je potreban ako se zelis upustiti u razgovor s gostima.
ta tri tjedna sam se provela ko nikada u zivotu , tako je dobro bilo , preko dana smo malo ucili i navecer smo isli u restoran pomagati serverima. Nakon svega imali smo test koji su svi prosli  of course bahahh
college mi je bio na freedomu i puno ljudi samo tamo upoznala . Jedina s collega sam trebala ostati na freedomu ,ali zadnji dan mi daju transfer na Breeze , plakala sam ko malo dijete. Tek tad je zapocela moja avantura. na freedom sam dosla s dva prijatelja i sve su nas nakon collega rasporedili po drugim brodovima. i tako sam ja otisla na breeze , prva dva -dana ubij Boze , brod duplo veci od freedoma, prosle godine isplovio . omg ...  ali sad kad rezimiram sve ,hvala Bogu da sam dosla ovdje , dobre pare , dobre portove imamo , brod puuuuuuun nasih ,ali bas pun . do prije par mjeseci bilo je oko 500 nasih , tako da sam sretna
u poslu sam se odlicno snasla , radim navecer od pola 6 do 12 - 12.30 ako imamo special cleaning ;p  ujutro imam neki side job koji traje cca sat-sat i pol , ali sve se da izdrzati , evo dosad sam bila u svim portovima gdje smo bili , imam vremena puno , a para nista ne trosim :D   Sve u svemu , ovo je nesto odlicno sta mi se desilo i hvala Bogu da sam imala srece i dobila ovu poziciju . eto ukratko , javit cu se uskoro ako neskoga sta zanima slobodno nek pita , saljem vam svima puse kvrapcu!   :)
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)
« Reply #1 on: 21/March/2013 »
kvrapcu zar si već mjesec dana tamo!  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)
« Reply #2 on: 21/March/2013 »
Nisam ni sumnjala da Rosie rastuuura :run: Kad dobim datum ukrcaja, onda ću te malo gnjaviti pitanjima. Uživaj i daj potroši bar malo para haha  :-*

Offline peco990

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)
« Reply #3 on: 21/March/2013 »
Super,, provedi se sto bolje kvrapcu  :yahoo:
Svi roditelji gledaju na sat kad ce im doci djeca doma, jedino moji gledaju na kalendar ;)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)
« Reply #4 on: 21/March/2013 »
Žensko, a ne troši pare?! :pad: Kuda ide ovaj svet... A daaa, znam - kvrapcu! :giggle:

:uzdravlje:

Offline epstrong

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Hello , evo nekih sitnica u vezi steakhousea :)
« Reply #5 on: 02/April/2013 »
Potvrdujem sve kaj je rekla rosie posao je laganica, ::yes:: ispit je bio jos laksi, svi prolaze bez problema, radi se samo vecera a ujutro neka sitnica,rezervacije, postavljanje stolova i priprema za veceru, uglavnom jako dobra posao i dobra placa, :money: evo ja isto polozio ispit, jos par dana rada u restoranu kao praksa i u subotu bi trebao biti transfer na drugi brod  :plovim:
Seize the day, because life is too short to be wasted