Author Topic: svjeze odbijen za vizu c1/d po clanu 221(g) Administrative processing  (Read 12359 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Sta se desilo na kraju,jel su ti odobrili vizu?...I jel si uspeo da odgodis ukrcaj?
odgodio sam ukrcaj a za vizu jos nista nejavljaju tako da jos cekam pa vidjet cu nazvati ambasadu za koji dan.

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
i nakon 2 mjeseca nista niko nejavlja za vizu iz ambasade  oT ocigledno sam MOST WANTED u USA.

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Sigurno vas zanima kako je sve proslo heheheh e pa ovako poslije tacno 5 mjeseci od dana kada sam predao za vizu i kad sam bio odbijen javljaju mi iz ambasade da je sve zavrseno i da donesem pasos da urade vizu i tako ja odem ko budala odem u Sarajevo da bi tamo na salteru saznao da mi je viza odobrena aliiii  :smack: nemogu mi izdati vizu na onaj stari ugovor jer je taj datum ukrcaja prosao i da moram da trazim novi od kompanije mislim divan osjecaj poslije sve te zaj....cije sad jos i ovo divno.Tako ja posaljem mail u agenciju da dobijem novi ugovor i jos cekam na odg. od kompanije na taj zahtjev za novim LOE a tek je prosao neki mjesec dana  oT . ako bude kakve srece mozda se ovo i zavrsi prije nego mi ljekarski istekne i opettt   oT.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
@milojko tebe baš bije maler, bije i rastura.  :smack:

Ali eto, bitno da se nešto događa  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
hehe tako je oduvijek bilo :) al nedam se ja tako lahko  :rofl: Ma sefe neznam ni ja sta se dogadja iskreno sve mi se ovo pomalo smucilo ulozio sam brdo para a ponestalo je istih jos mi samo fali da i ljekarski istekne pa da opet ga moram raditi onda bi se mogao slikati samo jer gdje naci 165 eura na ovom vremenu.Usput da pitam koliko uopste traje ljekarski pregled  :) .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U najvećem broju slučajeva vrijeme trajanja je 2 godine.  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
U najvećem broju slučajeva vrijeme trajanja je 2 godine.  +U+


uhh odlicno znaci miran sam jos jednu godinu da se sve ovo razvuce (nedaj Boze  :moli: ) hvala sefe na odgovoru brzom skinuo si mi veliki teret sa ramena mislio sam da traje godinu dana a to istice ubrzo :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

uhh odlicno znaci miran sam jos jednu godinu da se sve ovo razvuce (nedaj Boze  :moli: ) hvala sefe na odgovoru brzom skinuo si mi veliki teret sa ramena mislio sam da traje godinu dana a to istice ubrzo :)

ako imaš certifikat kod sebe, razgledaj ga malo, negdje pri dnu bi trebalo pisati nešto poput This certificate is valid until ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
ako imaš certifikat kod sebe, razgledaj ga malo, negdje pri dnu bi trebalo pisati nešto poput This certificate is valid until ...

nema nista tome slicno ima samo datum kad je uradjen a kolona sa exp. date je prazna nije nikakav datum upisan.

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Danas sam poslao mejl direkno u kompaniju da vidim šta se to desava vec drugi mjesec kako cekam ma taj zahtjev za novim ugovorom. Agencija kao salje upit svaka 3 dana ali nema odgovora mozda meni prije odgvore hahaha