Author Topic: Cruise Program Administrator  (Read 2261 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Cruise Program Administrator
« on: 23/March/2013 »
Da li neko od vas radi ovaj posao ili zna nekoga da radi ?

I kako vam se cini?

Mozda nisam dobro pretrazila forum ako ima negde opisano, uputite me ako vec ima!


Pozdrav

Offline MajaPetrovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Cruise Program Administrator
« Reply #1 on: 19/April/2013 »
Pozdrav,

nisam radila ovaj posao, ali imam prilično dobru sliku o njemu, s obzirom da sam i sama u jednom momentu htjela aplicirati za njega, a trenutni CPA na mom prošlom brodu mi je bila i prijateljica, te mi je dala Handover Notes i objasnila mi mnogo toga. Naime, CPA je jedan od najljepših i najbolje plaćenih poslaova na Royalu, a ne iziskuje mnogo uloženog vremena. :)
U biti se sastoji od organizovanja potrebnih materijala za Bingo (koji vode Bingo Hosts), organizovanje vjenčanja i obnove zaruka (prijem, ceremonija, lokacija, hrana, piće i sl.), da budeš u toku sa onim što ti treba da nadomjestiš za Cruise Staff (jer usko surađuješ sa Cruise Directorom i Cruise Staff) i sličnih malih poslića. Koliko sam ja upratila, CPA je većinu svog dana bila slobodna. Znači, otprilike ode u office nekad ujutro na par sati i nekad predveče na isto tako par sati, pošalje koji mail, request, provrti se i to je to. Jedino kad ima vjenčanje, zadrži se malo duže na poslu. Rekla mi je da joj je početna plata bila oko $1800, a onda ona raste ili ima neke bonuse. Svako vjenčanje koje organizuje naplati posebno $250, a vjenčanja na Royalu ima i previše..
Od nadređenih, iznad CPA ima samo Cruise Directora i Hotel Directora. Posao je u odnosu na druge izuzetno lagan, jer kao prvo sjediš u office-u i ne susrećeš se sa raznoraznim apsurdnim pritužbama gostiju.
Ako mene pitaš, ja bih zgrabila taj posao juče!!
Sretno!!

Offline arijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Cruise Program Administrator
« Reply #2 on: 10/May/2013 »
Pozdrav,

mozete li me uputit sta je potrebno za ovu poziciju i kako da apliciram na istu ?

Unaprijed hvala

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: Cruise Program Administrator
« Reply #3 on: 20/May/2013 »
Ne znam koliko bi se slozio sa prethodnim opisom posla cpa... Ovo mi je recimo 4ti brod, tako da sam upoznao dosta uglavnom devojaka koje su na ovoj poziciji... U principu niko nije bio zadovoljan sa ovim poslom, u principu si cruise director bitch, da se tako izrazim  :rtfm:... Jasu te i kurta i murta, od crew-a sa raznim zahtevima, gosti, malopre pometutog CD-a pa sve do Hotel direktora... Nije sve bas tako bajno kao u opisu prethodnog posta, raspitaj se jos malo...  :uzdravlje: