Author Topic: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec  (Read 6896 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec
« Reply #15 on: 11/June/2013 »
I meni je rečeno, da če biti u 7 mjesecu. I ja čekaaaammmm:_)

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec
« Reply #16 on: 16/June/2013 »
Pozz ljudi samo da vam javim da sam ja imao finalni za Harding pre jedno 20 dana preko skypa. Hitno su im potrebni radnici, zvali me iz agencije i pitali jel sam spreman da idem za 2 nedelje i ja pristao. Finalni je bio zakazan 2 dana nakon tog razgovora putem skypa i nas 5 je proslo finalni (makar za nas 5 znam). Jedan decko se ukrcao sad u nedelju, a nas 4 smo sad zavrsili vize i cekamo datum ukrcaja :D Finalni preko skypa je bio laganica nije trajao ni punih 6 min i pricao sam sa nekom Laurom, bas je bila fina i opustena devojka. Istog dana uvece sam saznao da sam prosao i od tad jurim da zavrsim svu papriologiju  :D Nas 5 konkretno idemo na P&O cruises i svi smo morali da pored US vize vadimo i Australijsku vizu i da radimo onaj Norveski lekarski.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec
« Reply #17 on: 16/June/2013 »
Korisna informacija...tko god ima ambicije za shop eto odlicne prilike...jos se moze i online aplicirat  :clapping:
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline TinaBoss

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec
« Reply #18 on: 24/June/2013 »
Koja agencija je u pitanju?

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Finalni za Harding 5 ili 6 mjesec
« Reply #19 on: 25/June/2013 »
Riv Agency. Koliko znam sad 23 juna su imali preliminarne ovde u Bg-u i dan pre toga u Sarajevu, tako da verujem da je i dalje velika potraznja za prodavcima, kontaktirajte ih i raspitajte se :D