Author Topic: kako dobiti iskljucivo celebrity crises ship ??tj rad na istom ?  (Read 3163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
kako da odem na biloo koji brod selebritija zavrsio sam sve ostao mi glavni intervju?pozzz
 -()-

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Sta ti je agent odgovorio na to pitanje??
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
nisam ga pitao

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
ajde ako mozes napisi ukratko kako je tekao glavni intervju koja pitanja i to ?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
ako si mene pitao to, nista posebno na glavnom, vise je frke bilo na preliminarnom. Apsolutno se radi o drugoj poziciji, kompaniji, agenciji, godini... nece ti bas koristiti.

Evo i sta sam napisao tada u jednom postu vezano za prelim int.

Intervjuisala me je Judit koja je prilicno bila prijatna. Pocela je sa pitanjima o obrazovanju i planovima na tom polju (oko fakulteta), zatim smo presli na radno iskustvo. Dodajem da ju je zanimalo kako sam naucio engleski.
Pitala je po par pitanja za svaku poziciju.  Slede planovi za posle i zasto zelim na brod.
Ona je generalno bila profesionalna, nije cak ni puno pitala posto sam se sam raspricao.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
znaci na neki nacin kvaka je u tome da se razpricam,engleski mi nije los nego bas me zanima za ass.waitera dal ce da me cede?? ili samo ono,osnovno?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
nadam se da ce ti odgovoriti neki asst waiter. Da li ti je palo na pamet da potrazis po Forumu? Ima dosta asst waitera koji su komentarisali pitanja sa intervjua.

Back on topic now. Pitaj lepo agenta prvo, pa se onda obrati ovde za savet ako ti nesto ne bude jasno.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline peco990

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Svi roditelji gledaju na sat kad ce im doci djeca doma, jedino moji gledaju na kalendar ;)

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
au ,pa sta je ovo ???;D 3 i po min intervju...:D

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Cista gluposti te pita...gdje si radio, dali se mozes snaci , u radi s monostvo razlicitih ljudi, djeljenje kabine itd..kako bi se konobar trebao ponasati, i pitanje dali treba da zna jelovnik,,,? ne gospidine, pa sto bi on znao jelovnik ,nek se gost sam nauci, po mogucnosti i nek sam ode po hranu ,i pice... oT
I sta se tice pitanja za drugi jezik, meni je pisalo da znam spanjolski, i nije me cimao puno..Samo je pitao koliko ga znam, na sto sam ja odgovorila razumjen sve, malo natucam, ali ako dobijem posao , odma cu da ga naucim ko pjesmu...On se nasmijao, i reko gubi mi se s ociju :) I naravno dobila sam posao, viruj mi nije neka znastvena fantastika

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
MA LADOVINA AKO JE TAKO :D JEL ZNATE LJUDI NEKI PRIMER DA SU NEKOGA CEDILI ONO NAJGORE ?

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
da i ako moze plate i primanja ass.waitera :D royal ,celebrity....mada mislim da je nebitna kompanja assistant je assistant...

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Najgore sta ti se moze desit je , da te sef sad  :ban:, zbog velikih slova.... Da bas iman spisak kako su nekoga cijedili na intervju...I pise i tvoje ime tu :hehe:

Nemoj zaj... nista ti se nece desit, samo ga gledaj u oci i ne pustaj, malo se smjeskaj, zavodi, sarmiraj...ako treba i pusu mu daj  :-*
A placa je oko 1800$, oko 2000$ pa do 2500$, eto nadam se da ces se obogatit