Author Topic: Interview Svibanj 2009, Opatija  (Read 23702 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #30 on: 01/May/2009 »
prvo me pitao tko mi je to pod personal reference jer smo to morali napisati.... best friend for 15 years ...
za koju poziciju apliciram i gdje sam radila prije?? ja pocela pricat za radna mjesta cocktail bar, night club, nisam ni stigla nabrojat sta sam radila...
onda me pitao da li znam koja bi mi bila zaduzenja u baru??? serving alcoholic, non-alcoholic beverages, make sure that the bar is always stock whit all necessary supplies, promote drinks,
kako cu zaradit novac ... bit cu ljubazna, nasmijana, brza...
jel znam kolika ce mi bit placa ... tu sam se malo zbunila i rekla od 1000 $ pa me kao pogledao... onda sam se ispravila sama i rekla da sam pogrijesila da je to za waitere u dinning roomu a da je meni 15% od racuna i da cu se potrudit prodat sto vise cuge, jer sto vise prodam vise cu zaradit, a to mi je cilj...
na to je on rekao da je to i njihov cilj, pruzio mi ruku i dao papir...

eto to ti je to..... razgovor je trajao manje od 5 minuta, ma ni toliko.....  :-))))' 



personal refrence ja nisam napisao nie me nista pitao za to
mene je pitao za skolu posto sam mu rekao da sam 1 god isao za konobara za to me zagnjavio dost
i tu sam malo blokirao trema me dotukla :D

jedino jos razmisljam za ono 191988 sto mi je za datum rodenja iako mi suzy rekla da nema veze  :rofl: :rofl:

Offline tandrchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • Give yourself the highest standards!
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #31 on: 01/May/2009 »
personal refrence ja nisam napisao nie me nista pitao za to
mene je pitao za skolu posto sam mu rekao da sam 1 god isao za konobara za to me zagnjavio dost
i tu sam malo blokirao trema me dotukla :D

jedino jos razmisljam za ono 191988 sto mi je za datum rodenja iako mi suzy rekla da nema veze  :rofl: :rofl:
Ja sam jutros prosao interview u Zg. Ponudjeno mi je mjesto asst. waiter u restoranu, umjesto istog u baru. Znas li koja je bolja pozicija, bar ili restoran, mislim gdje je bolja plata, gdje se lakse napreduje?
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally used up and worn out, shouting: "...MAN, WHAT A RIDE ! "

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #32 on: 01/May/2009 »
jedino jos razmisljam za ono 191988 sto mi je za datum rodenja iako mi suzy rekla da nema veze  :rofl: :rofl:
ne znam tko je izasao i rekao da to dopisemo... e a to s godinom se i meni dogodilo kad sam ispunjavala na compu  ""]]
kao sve ok i onda kad isprintam 191982... pa sta onda ... ti si iz buducnosti malo skocio amo da vidis kako se zivi  :pop:
...evoluirati ili umrijeti...

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #33 on: 01/May/2009 »
Boze svasta,kakva je to diskriminacija,a i vi ljudi svasta vjerujete tim agentima.To nije tacno,svaki kandidat ima pravo na intervju i na svoju sansu,bez obzira na pasos.Jesu li ''ne Hrvati'' gradjani drugog reda,ili sta?Ili se njoj  ne uzima provizija od svakog kandidata.
Ne vjerujem da je tako,ali i ako nekim slucajem jeste,sigurno je Natko tu kumovao...no comment

Ma ne vjerujem da je to do Natka, prevelika su kompanija.. Slazem se s tvojom konstatacijom ali je cinjenica da  recimo po Evropi na brodu ljudi iz Srbije, Bosne ili Makedonije imaju ograniceno kretanje jer im trebaju landing cards od emigracije dok to za Hrvate nije potrebno...Znam, nije neki razlog...

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #34 on: 01/May/2009 »
ne znam tko je izasao i rekao da to dopisemo... e a to s godinom se i meni dogodilo kad sam ispunjavala na compu  ""]]
kao sve ok i onda kad isprintam 191982... pa sta onda ... ti si iz buducnosti malo skocio amo da vidis kako se zivi  :pop:


morali ste staviti samo zadnje dvije znamenke godine :D ... znaci samo 82, tada automatski prebacuje u 1982

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #35 on: 01/May/2009 »
ne znam tko je izasao i rekao da to dopisemo... e a to s godinom se i meni dogodilo kad sam ispunjavala na compu  ""]]
kao sve ok i onda kad isprintam 191982... pa sta onda ... ti si iz buducnosti malo skocio amo da vidis kako se zivi  :pop:

nemam blage al nisam nista dopisao i sve proslo ok tj.nie ni pogledao to
ma znam jer automatski doda 19 to sam prekasno skuzio

@black prekasno sam to skuzio tek u opatiji  :rofl: :rofl:

ma covjece sretan sam ko mali majmun odkad sam to prosao  :rofl: :rofl:

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #36 on: 01/May/2009 »
nemam blage al nisam nista dopisao i sve proslo ok tj.nie ni pogledao to
ma znam jer automatski doda 19 to sam prekasno skuzio
@black prekasno sam to skuzio tek u opatiji  :rofl: :rofl:
ma covjece sretan sam ko mali majmun odkad sam to prosao  :rofl: :rofl:
a i ja sam skuzila tek u opatiji... ma ko da je bitno .......
mislim da smo jos uvijek svi u nebesima od srece...
...evoluirati ili umrijeti...

Offline loloos

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #37 on: 01/May/2009 »
evo i lole ko za lolu pita!

pozdrav svima ja sam novi na forumu uglavnom u opatiji koji su bili 29 i 30og su me manje više svi upoznali nadam se da ćemo se duuugo družiti.
naravno i ja sam prošao  :sprda:
nisam nikada u životu pogriješio!                                                                                  samo sam našao preko 1 000 000 načina kako neke stvari ne treba činiti!

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #38 on: 03/May/2009 »
Nije me nista ni pitao, samo rekao ass. waiter, ja rekao da nikad nism radio sa hranom, a on rece "Naucices" oT oT oT oT oT oT.Bice  supe po gostima na sve strane :). Probacu da se prebacim negde kad odem na brod,uspecu valjda.

probaj to prvo, mozda ti se svidi  ;)

Offline loloos

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #39 on: 03/May/2009 »
ma lolo ništa se ne brini skoro svi koji smo primljeni smo primljeni za ass waitera a i đoni tj black_one je htjeo biti sobarica pa mu nedaju kažu da mu gadno stoji minika :ban:
nisam nikada u životu pogriješio!                                                                                  samo sam našao preko 1 000 000 načina kako neke stvari ne treba činiti!

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #40 on: 03/May/2009 »
ma lolo ništa se ne brini skoro svi koji smo primljeni smo primljeni za ass waitera a i đoni tj black_one je htjeo biti sobarica pa mu nedaju kažu da mu gadno stoji minika :ban:

haha  :rofl:

Offline Borneo

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #41 on: 03/May/2009 »
Pa pozdrav ekipica.... Bio i ja na Testu... 94%, 22min... a negdje sam zahebo.... hebiga... BTW... Pozdrav Suzy... Legendo, brzo nam se oporavi... Kaže žena da je slomila neku koščicu pa je u gipsu...  :run: Prošao i ja razgovor... Svaka mi čast... Pozdravljam sve vas... Pogotovo Kiki i Danijela... Ekipcu koja me trpila 2 dana...Svaka čast svima koji su prošli, a onima koji nisu, više sreće drugi put!
You can't smell where I'm stepin'

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #42 on: 04/May/2009 »
Pa pozdrav ekipica.... Bio i ja na Testu... 94%, 22min... a negdje sam zahebo.... hebiga... BTW... Pozdrav Suzy... Legendo, brzo nam se oporavi... Kaže žena da je slomila neku koščicu pa je u gipsu...  :run: Prošao i ja razgovor... Svaka mi čast... Pozdravljam sve vas... Pogotovo Kiki i Danijela... Ekipcu koja me trpila 2 dana...Svaka čast svima koji su prošli, a onima koji nisu, više sreće drugi put!
a velika vecina nas je proslo  :run: :run:

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #43 on: 09/May/2009 »
Pozdrav svima!

Da se malo javim nakon dugo vremena. Ja sam zavrsila 2 ugovora na Carnivalu i namjeravam opet ici. Svima vama koji idete na brod zelim puno srece. A Suzy, preko cije agencije idete je vise nego super!!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Interview Svibanj 2009, Opatija
« Reply #44 on: 09/May/2009 »
Pozdrav svima!

Da se malo javim nakon dugo vremena. Ja sam zavrsila 2 ugovora na Carnivalu i namjeravam opet ici. Svima vama koji idete na brod zelim puno srece. A Suzy, preko cije agencije idete je vise nego super!!!!

Pa zdravo Luna ... dugo te nema ...  :tuctuc:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)