Author Topic: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??  (Read 2913 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline almir_vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Počela je komunikacija sa EP oko mog odlaska na "čamac", pa me zanima dali ima debelih ljudi da rade na brodovima? Ja bi' konkuris'o za mjesto konobara ali sam definitivno overweight osoba iako nisam jedan od onih sa 200, 300 i više kg. Sreća je u tome što sam jako visok(oko 195cm) pa se nadam da cu se na to izvući.  :moli:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??
« Reply #1 on: 03/April/2013 »
Počela je komunikacija sa EP oko mog odlaska na "čamac", pa me zanima dali ima debelih ljudi da rade na brodovima? Ja bi' konkuris'o za mjesto konobara ali sam definitivno overweight osoba iako nisam jedan od onih sa 200, 300 i više kg. Sreća je u tome što sam jako visok(oko 195cm) pa se nadam da cu se na to izvući.  :moli:

http://www.thecalculatorsite.com/health/bmicalculator.php


BMI = kg/(m2)
(npr imas 110 kg i visok si 1,75 m BMI= 110/(1,75 x 1,75) = 110/3,06 =35,94 ... TOO MUCH MY PREND!  npr. za Carnival se tolerira BMI do 30....
Once a sailor, always a sailor.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??
« Reply #2 on: 04/April/2013 »
BMI - 31,14  :d .... iako trenutno imam 6-7 % masti samo :D ... na lekarskom mi gospodja izrachunala i rekla "pa ti spadash u gojazne osobe" :D
:D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??
« Reply #3 on: 04/April/2013 »
BMI - 31,14  :d .... iako trenutno imam 6-7 % masti samo :D ... na lekarskom mi gospodja izrachunala i rekla "pa ti spadash u gojazne osobe" :D

hahaha da, vidiš nije uvijek učinkovit taj test... pretpostavljam da ipak postoje izuzeci kao u tvom slucaju i da ne gledaju negativno na to, jer si prosao medical, zar ne? :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??
« Reply #4 on: 04/April/2013 »
Kod nas moze da se prodje lekarski bez obzira na BMI. Neke zemlje su malo zategnutije po tom pitanju, al nisam cuo da je neko kod nas imao problem.
P&O nije imao ogranicenja nikakva za tezinu. Radili su kod nas ljudi koji ne da su gojazni nego izgledaju kao mali tenk sa prikolicom... Realno, one Engleskinje iz SPA i Shopa su ili ruzne il debele...

Sad bas pogledah malo po slikama.. nisam nikad pre ni obracao paznju, al ima baaaaas mnogo ljudi koji ne bi prosli BMI...









No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Debele osobe na brodu, a da nisu putnici??
« Reply #5 on: 04/April/2013 »
hahaha da, vidiš nije uvijek učinkovit taj test... pretpostavljam da ipak postoje izuzeci kao u tvom slucaju i da ne gledaju negativno na to, jer si prosao medical, zar ne? :)
Paaa....videcemo :D . Poslao sam Medical na odobrenje, sad cekam LOE. :D  :pop1:
:D