Author Topic: Šta se zbilja tako brzo mijenjaju kolege unutar barova?  (Read 2262 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Sta se zbilja tako brzo mijenjaju kolege unutar barova? Naucis radit s nekim , super funkcionirate i onda on ode i eto novi , opet prilagodavanje... Ima toga i na kopnu al obicno takvi ne ostaju dovoljno dugo da se ,,zblizis,,. Kako onda nalazite ,,prijatelje,, iz cijelog svijeta ako svakog poznas po par tjedana... ,,prijateljstvo,,? Sorry ako ima tema, nisam nasla, ionako i ova vec postoji donekle tako da... :-) To sve djeluje nekako povrsno.. Nemojte me kamenovat sad samo pitam o onom sto vi kazete... Prijateljstva za citav zivot, navodno...
audaces fortuna iuvat

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zbilja.
Unitar svih departmenata.
Koliko je loša stvar, ima i dobru stranu - > ja sam u par navrata jedva dočekao dan da mi šef ode, .. i naravno, po povratku dobije drugi brod.  :clapping:
Da je sve statično, ja bi prvi dao otkaz poslije ... mjesec dana tops
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Teus i kad ode, uvijek ga mozes ulovit u crew baru  :-))))'  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
To sve djeluje nekako povrsno..

Kao sto si rekla u pravilu povrsno ti je to sve. Upozno puno ljudi sa njih dvoje osto u kontaktu do dana danasnjeg i stvarno su ljudi za 10, jedan iz indonzije i jedan iz srbije. Ima jos dobri ljudi al eto sa njih dvoje sam se bas naso i to je to.


Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Njega? Sto bi ja ikog lovila po crew barovima? :-P Mozda nju :-) A znam da idem tamo rintat ko tovar i glupo mi je razglabat na dugo o stvarima u kojima nemam iskustva jos. Bit ce to sve vjerojatno potpuno drukcije nego sto sad zamisljam...
audaces fortuna iuvat

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Njega? Sto bi ja ikog lovila po crew barovima? :-P Mozda nju :-) A znam da idem tamo rintat ko tovar i glupo mi je razglabat na dugo o stvarima u kojima nemam iskustva jos. Bit ce to sve vjerojatno potpuno drukcije nego sto sad zamisljam...

Imat ces dobrog nadredjenog bartendera, pa neces imat problema  :banana: :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...