Author Topic: reklama/adsense/affilate ... dali se mora otvarati firma ili obrt?  (Read 2657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cydia

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
pozdrav,

mene zanima, posto je ovaj post iz 2010., dali ima nekih novosti uvezi primanja iz inozemstva iz google reklama/adsense/affilate?

naime zanima me uz stalan posao (neto placa oko 6000kn) bih htio dodatno zaraditi na posao preko interneta odnosno novac bi stigao na racun iz inozemstva. taj prihod bi bio oko 7000kn recimo, pa me zanima sto bi bilo najbolje da bude sve ajmo rec legalno, ali opet da se sto manje poreza plati ako je to moguce. dali se mora otvarati firmu ili obrt?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Potraži knjigovođu u svojoj okolini koji drži najviše obrtnika, on bi morao znati kako ćeš najjeftinije proći.
Neka varijanta obrta vjerovatno.
Obzirom da svaki dan slušam kako država baca novce od poreza (farbanje tunela 2,3 puta, kupovanje mercedesa itd itd), bolje razmisli još jednom.
Već imaš zdravstveno i mirovinsko preko posla kojeg radiš, tako da ne vidim smisao ..
.. osim ako se bojiš da će ti državni aparat sjesti na grbaču. A neće.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Cydia

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
".. osim ako se bojiš da će ti državni aparat sjesti na grbaču. A neće."

pa naravno mislim samo na to, da me nece kontrolirati/uhvatiti.
velika je sifra u pitanju. sada, ako na jedan racun dodje toliko love, pa nekada ce skuziti ili mislis da nece?

mozda ako je neka niska cifra onda ok, ali kod vece cifre...