Author Topic: Doslo vrijeme da se parti...  (Read 1890 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Montenegrina

  • Guest
Doslo vrijeme da se parti...
« on: 05/April/2013 »

Danas mi je stigao datum ukrcaja.. 13.04. MSC Fantasia...
Bila sam u procesu, da tako kazem, promijene pozicije na kompaniji vec nekoliko mjeseci. Aplicirala i na drugim kompanijama, ali odlucila se na kraju opet za MSC.
Ovaj put idem kao shop associate, pa cu negdje u oktobru, ako Bog da, podijeliti svoju pricu sa vama...opet. :)
Svima koji cekate ili treba skoro da otplovite puno srece, dobrog provoda i mnogo zelembaca.

Veliki pozdrav!

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Doslo vrijeme da se parti...
« Reply #1 on: 05/April/2013 »
Čestitke Montenegrina, baš mi je drago da si nakon ugovora u HK dobila poziciju koju si željela!  :-))))'
Imam samo dva pitanja - da li MSC ima svoje shopove (pretpostavljam), ili nekog koncesionara? I ako nije tajna kako se kreće plaća u shopu?
Ne planiram se prijaviti, samo sam znatiželjna....malo je informacija o toj kompaniji općenito pa možda nekom dobro dođe (a možda i meni jednog dana, you never know  ;) )

Cheers  :uzdravlje:

Montenegrina

  • Guest
Re: Doslo vrijeme da se parti...
« Reply #2 on: 05/April/2013 »
Hvala. I ja tebi cestitam. I ja sam trebala da idem u Budimpestu na finalni, sve bila sredila, platila i hotel i noc prije nego sto sam trebala da krenem, sletim niz stepenice u pokusaju da zaustavim bratanicu od ozbiljnijeg povrijedjivanja i ja sredim skocni zglob....ali dobro...
MSC ima svoje shop-ove, Shopping Island je to neka, ne znam, firma u firmi...nije ni bitno, na kraju krajeva. Plata je u eurima i basic je 600 eura + %. Iskreno, i da sam morala da biram izmedju njih i Starboard-a, odabrala bih njih, jer mislim da su bolji uslovi. A posao, kao posao, na svakoj kompaniji isti.
Srecno na brodu.
Pozdrav.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Doslo vrijeme da se parti...
« Reply #3 on: 05/April/2013 »
Eh, oće to tako...očito ti je bio suđen MSC, tko zna što te lijepog tamo čeka!  :-))))'
Hvala ti na čestitkama i na ovim info, znači plaća je mrrrvicu bolja, jedino se meni ne sviđaju talijani...nikako ih ne mogu prežvakati (no offense nikome), zato se molim da ne dobijem Costu...  :rofl:

Sretno, uživaj i svakako napiši detaljan izvještaj čim prije!
Bitno da se plovi!  :plovim:

Montenegrina

  • Guest
Re: Doslo vrijeme da se parti...
« Reply #4 on: 06/April/2013 »
A znaju biti malo... pogotovo ovi dolje...juzno...kojih je i najvise na brodu. I meni je to bila misao kad sam aplicirala. A mislim da bi me taman ona i bila zapala.
Hvala. I tebi.
A to, obavezno. Ova od CEO-a mi je bila jedina petica za literarni rad u zivotu. :)