Author Topic: kakvi su ti interview-i preko telefona?  (Read 7615 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline taj?i2807

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: kakvi su ti interview-i preko telefona?
« Reply #15 on: 16/January/2014 »

Hvala. Danas u 21h imam intervju sa District mangericom, tako da ću onda ovih dana stavit pitanja sa prvog i drugog intervju-a, dat ću si truda  :-))))'  Držite palčeve za danas  :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Offline taj?i2807

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: kakvi su ti interview-i preko telefona?
« Reply #16 on: 25/January/2014 »
evo dragi moji, prošla ja i drugi intervju sa District managericom.... dobila sam posao  :run:  sve se tako brzo odvilo da još nisam svjesna, zaobišla sam agenciju što je stavrno super...  upravo sam poslala ispunjenu aplikaciju i sve prvotne papire - kopiju putovnic, potvrdu o ne kažnjavanju i 2 pisam preporuke....

razgovor sa managericom sam imala na 3 sreću, jer 1. nije uspjelo, zvala me na kućni, a ja nisam doma, ne znam kako jer samo kod početne aplikacije sam dala home num. a regrutatorici kad smo dogovarale 1. i 2 intervju dala sam broj moba, tak da eto 1. je neslavno prošel, drugi puta sma drugi imala za 4 dana i onda me nije nazvala, pa sam se javila regrutatorici na mail da me  nije nazvala te mi se ispričala i dala novi termin dan kasnije, znači u utorak sam imala 2. itervju s 3srećom... zvala me na mobite, trajalo je sve skupa 34 minute... pitala me sve i svašta, no uglavnom sve vezano uz vođenje, motiviranje, nagrađivanje, tehnike povećenja prodaje, slabosti/prednosti, placiranje, što bi vaš šef rekao za vas 2 super stvari i 2 loše... i tako uglavnom... obećala sam stavit sva pitanja i  budem kroz par dana kada dođem k sebi.  :party:

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: kakvi su ti interview-i preko telefona?
« Reply #17 on: 25/January/2014 »
odlicno tajci, cestitam  :D

Offline taj?i2807

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: kakvi su ti interview-i preko telefona?
« Reply #18 on: 08/February/2014 »
1. intervju sam imala preko skypa sa regrutatoricom iz Starbodrda (nisam palila kameru, a nije me ni pitala) intervju je trajao kojih 35min, s time da se na pola prekinula veza pa sam nazvala naknadano.... aplicirala sam za poziciju store managera. Pitanja su bila recite nešto o sebi, iskustvo, prednosti/mane, što znate o nama, koliko ljudi ste unaprijedili, gdje su oni danas na kojim pozicijama, koliko su vam bili planovi na godišnjoj i mjesečnoj razini u dolarima, koje jezike govorite (nije ih provjeravala), motivacija zaposlenih, koliko ljudi ste vodili, da li ćete moći živjet u maloj kabini, da li će vam bit problem odvojeni život...  pitanja za nju? ja sam pitala koji je slijedeći korak, da li će biti još intervju

sve smo dogovarale preko maila, ja i regrutatorica Carolina, super cura stvarno super. :-)

Drugi intervju sam imala preko mobitela, sa district managericom, razgovor je trajao isto oko 35min - recite nešto o sebi, iskustvo, pitanja su većinom bila vezana uz vošenje, motiviranje, nardeđene- koje odluke sam umjesto njih donosila, koliko vremena provodite sa prodajnim timom, što bi vaš šef rekao za vaše dvije prednosti i mane, koliko ljudi ste unaprijedili, šta oni sada rade, koliko ljudi ste vodili, kome se najviše divite (rekla sam roditeljima i objasnila zašto), imate li vi pitanja za mene? pitala sma ju 4 pitanja, nešto za loss prevetion, inventure, valute na brodovima - to je krivo shvatila mislila je da ju pitam u kojoj valuti ću primat plaću a ja sam ju pitala koje su valute na brodovima osim dolara (to sam pitala tek tolko) i na kraju sam ju pitala koji je sl. korak i kad ću znati dal sam prošla, rekla je da će dat povratnu informaciju Carolini i da će mi s eona javit.
Javila se kroz sat vremena sa pozitivnim odg. da sam dobila posao... :-) sve se brzo odvijalo, razmak između 1. i 2. intervjua je bio cca.10dana.