Author Topic: Zajedno sa drugaricom na brod: Kolike su nam šanse?  (Read 2913 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline krofna

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Cao svima  :wave:
Vec neko vrijeme planiram da se prijavim za rad na brodu. Dosta sam citala forum i hvala vam na ovolikim informacijama :D
Interesuje me kolike su sanse da se ide sa nekim na isti brod? Pod tim ne mislim na parove vec na sebe i na drugaricu.
Naime, nas dvije bismo da idemo zajedno ako je moguce, ali ne znamo da li agencija\kompanija uopste ostavlja takvu mogucnost, pa me interesuje vase misljenje.
Hvala unaprijed. I nadam se da negdje na forumu vec ne postoji neko slicno pitanje, a da mi je promaklo, pa da galamite  ;D Pozdrav.

Offline iggac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Zajedno sa drugaricom na brod:kolike su nam sanse?
« Reply #1 on: 02/August/2013 »
Prijavite se kao par, liberalni su oni   :pad:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Šanse su gotovo nikakve, pogotovo za prvi ugovor i za entry-level pozicije. Kompanije zaista ne mogu da se bave drugarima i drugaricama i njihovim privatnim željama, već raspoređuju ljude gde njima odgovara.

I meni jedino na pamet pada da se prijavite kao par, šta vas briga, bićete i cimerke.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Zajedno sa drugaricom na brod: Kolike su nam šanse?
« Reply #3 on: 16/September/2013 »
Prijateljica I ja smo isti dan isle na interview, isti dan na medical, isti dan po vizu, isti dan ukrcaj, isti dan sign off, bile cimerice nakon drugog kruza do kraja ugovora.  :yeah: Ali, agencija nam je izasla u susret pa kad je kompanija trazila dvije osobe, poslali su nas dvije jer smo ih pitali moze li se kako. Eto, moje iskustvo. S obzirom da je post star vise od mjesec dana, ima li kakvih novosti?
Pozdrav!
If you want something - go and get it.