Author Topic: Dijana - Broadcast Technician - Voyager of the Seas  (Read 6407 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Dio...

Ja sam ti sve rekao do sada.....jos samo hocu da ti kazem Mirno more i pamet u glavu....desnom stranom ;) hehe


Ljubim ja Dieeee s`ojeee :)  :-*

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
:clapping:

Bravo.

Sjajno je vidjeti kako stari forumaši pomažu novima u dobivanju posla.

Prošla si za odličnu poziciju.  :uzdravlje:

Ma ako si mi necemo ovde pomagati ko ce onda......ja sam bar tu za svakoga ko ima pitanja za ovaj posao...evo sada mogu iz prve ruke da vam kazem kako je i sta...mislim da sam pogotovo dobar primjer jer ovde radim za 3 covjeka mislim,ali proce i to...postacu i ja kapetan na belu ladju kad tad :D heheh ;)

Ko god od forumasa ima pitanja kakva za posao nek slobodno postavi,cim uhvatim vremena odgovaram.


Pozdrav za sve iz Ho Chi Minh-a :)

Offline Oljlja

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile


  Bravo Dia!  :clapping:
  I na kraju se sve super zavrsilo. Princess smo vec zaboravili!  :D

  Mirno more i srecno!  :plovim:

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Mala digresija...
Zeno gledaj koju si pometnju napravila na forumu za 2 i po dana  :neee:
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline Dia

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Sto to mislis Dusane?  :) Videh da si vec radio lekarski, ja cu u ponedeljak...jel ima sansi da se do Zemuna u Lucku kapetaniju do 15h stigne sa rezultatima iz Medicine rada?

Olja, hvala tebi, moja si podrska velika.  :-*

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Svakako, ako naravno ne moras da primis MMR
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline Dia

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Pa mislim da ne, ovo mi je lekarski samo za seamans, ostalo radim u Nisu od srede.  :pop:
Hvala.

Offline Oljlja

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
 :-*

Offline marija_k

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
A zasto seamans? I Dijo ako bi mogla da napises pitanja neka okvirna sa intervjua posto se moj brat zanima takodje za tu poziciju.  :-*

i ako mozes okaciti onaj video sto vam traze.

Offline Dia

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Pomorska mi je potrebna jer je Azija u pitanju.
A sto se pitanja tice, pa uglavnom... posla je redom po CV-u o svim firmama u kojima sam radila, sta mi je u kojoj bio main job prvenstveno, onda o projektima koje sam radila, koliko ih je bilo, sta je moje zaduzenje bilo, pa je tu zalazila u detalje, ako je snimanje, kojim kamerama (razlike HD, SD,...pa posto sam spomenula i red kameru i helio cam i tu su je zanimale razlike), pa da pojasnim razlike izmedju kamera, princip rada, postavka onda razlike u rezolucijama, potom montaza sama, pa koje softvere koristim najvise i koji za montazu, a koji za post produkciju. Potom me malo ispitivala o svetlu, video miksu, satelitima uopsteno. Pa je presla na snimanje od tipa eventa do studijskih lajv, ispitivala o studijskim kamerama, kako bih se snasla kada je neki show u pitanju, da li sam radila snimanja na stejdzu, pa posto  jesam da joj pojasnim sta je bio moj glavni posao, kako bih se snasla da je doslo do nekog problema, sta prvo radim pre snimanja, kako postavljam kameru, sta proveravam... Prosle smo okvirno linearnu i nelinearnu montazu, malo bete spomenule i medije koje jos koristim.. Ako se setim jos neceg, napisacu, ali okvirno pitanja su tehnicke prirode i to zaista sama osnova, tako da nema brige.

A evo demo reel-a, doduse ovo nije bas skoro odradjeno.




Offline marija_k

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Nista ti ja to ne razumem,ali on ti se zahvaljuje.  :rofl:
 Iscimace te on danas/sutra,dok ne krenes na put jos oko forme ovog videa.  :)