Author Topic: Kaže moj sin...Carnival fun ships sad... i nikad više  (Read 6019 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline glory

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Moram iskomentirati.....
« Reply #15 on: 13/June/2010 »
Moram iskomentirati.....
Svaka čast gospodji na dobroj namjeri da prenese informacije.....Ali......
Ja sam došla na Carnivalov brod i radila u staff messu kao njezin sin..A isto tako sam bila i u ulozi supervizora........NITKO U STAFF MESSU NE RADI ŠESNAEST SATI (osim ako ste slučajno supervisor  :haha: )..Radi se deset sati na dan maximum ali sa pauzama iza doručka i ručka kad se staff mess zatvara. I svatko ima dovoljno vremena da sjedne i jede u medjuvremenu. I istina je da se moze napredovati brzo, al naravno da ne AKO NISTE SPOSOBNI ZA NAPREDOVAT. Nikome ne otpada kosa od stresa na brodu, ako ste osjetljive koze otpadat će vam ako bilo što radite (kao npr. meni  :haha:), ako volite popiti kući, popit ćete i na brodu, ako ste skloni pričati sa sobom, vjerojatno ćete psovat na hrvatskom da vas nitko ne razumije (kao npr. ja  :haha:). Nema ništa loše u Carnival-u kao i nijednoj drugoj kompaniji (ja već sad radim i za drugu) i nema razloga da izbjegavate ijednu. Sve ovisi o osobama na koje naletite a najviše o vašoj percepciji i očekivanjima. Teško je u početku i na kraju ugovora kad je čovjek već umoran i gubi motivaciju. Kad dodjete doma zaboravite sve ono loše i sjećate se dobrih stvari, uostalom kao i inače u životu. Ako čovjek nije fleksibilan, nevidi malo dalje od svog nosa i ne zna u svakoj životnoj situaciji vidjeti nešto pozitivno ONDA NE TEBA NI IĆI na brod.....Loša iskustva koja su vezana za lošu vlastitu percepciju života oko sebe i prevelika očekivanja ne treba iznositi na forumima........Ljudima trebaju objektivne informacije da bi donijeli odluke............Pozdrav