Author Topic: sounds like a good plan?  (Read 1770 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fmlfml

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
sounds like a good plan?
« on: 19/February/2010 »
Imam 22 god., ovo ljeto ću 23. Prošlo ljeto sam promijenio fax jer ono što sam prije studirao nema neke perspektive i
nikako ne vrijedi truda koji treba uložiti. uglavnom, da ne trabunjam previše, na sad ovaj drugi fax nisam skoro upao, i
bio sam spreman isti tjedan prijavit se za cruiser (btw. legija stranaca je isto nedosanjani san :hekla:), ali se pomakla crta
i eto, upao sam.
sutra imam ispit, a ja umjesto da učim, sad u 2 u noći čitam ovaj forum, i mislim koja sam je*ena pi*da, i kako sve radim
samo da ne uzmem život u svoje ruke. :plovim:
da bude jasno, ne mislim cijeli život kuhati, konobariti ili fotografirati po brodovima, ali ne mislim ni raditi od 8-4, doći doma
raz*eban svojoj ženi i djeci, pogledati neki je*eni film, zaspati, i sutra opet isto sve do vikenda.
hoću zaraditi neke pare, vidjeti svijet, što sve ljudi rade, i saznati koje su mi prave granice, a ne ovo. tu ću studirati još
3-4-5 god., i živjeti na maminoj sisi, onda neću naći posao još 2 god. itd. itd.
ovako mogu otići, vidjeti svijet, pokrenuti neki biznis, pa ako propadnem, dao bog da propao do kraja, ali ću barem moći
reći da sam probao. mogu se i na fax vratiti u krajnjoj liniji. sad ću još par mjeseci probat zaradit pare za troškove,
dat ispita koliko mogu i onda na ljeto adio..
sounds like a good plan  :D?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sounds like a good plan?
« Reply #1 on: 19/February/2010 »
 ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
sounds like a good plan?
« Reply #2 on: 19/February/2010 »
Docices ovde iz jednog prostog razloga... Taj "neki" novac i tamo nije bas neki... U Jugoslaviji si sa 1500$ mesecno neko a tamo niko

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
sounds like a good plan?
« Reply #3 on: 24/February/2010 »
opet ta prica o 16 sati rada dnevno   :tuctuc:  ;)

peanutz

  • Guest
sounds like a good plan?
« Reply #4 on: 24/February/2010 »
U Jugoslaviji
Jugoslavija je zavrsena prica.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
sounds like a good plan?
« Reply #5 on: 24/February/2010 »
Jugoslavija je zavrsena prica.

Da li je lakse reci Jugoslavija ili Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, Bosna i Hercegovina?

Offline Marcello_st.cro

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
sounds like a good plan?
« Reply #6 on: 13/March/2010 »
"Pozdrav svima koji su skupili muda da konacno urade nesto sa svojim zivotima... Ili bar da pokusaju... Respect!"
 svaka cast duke,svaka cast ekipa.... svima nama kojima je (jos uvijek) brod tj cruiser san,ovo puno znaci.... po pitanju motivacije i samopouzdanja....
 mislim da je to individualna stvar kome ce se sta svidit... al sam ZA!!!!! svatko treba otic i probat.... i nakraju rec bilo je dobro,ubio sam se od posla.... ili bilo je s**** jer san ja navika da mi mama i tata sve daju gotovo..... postoje 2 opcije,nema trece...

Offline BgdDani

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
sounds like a good plan?
« Reply #7 on: 13/March/2010 »
Evo ja sam bas natenane procitala ove postove, posto idem sledeceg petka i bas sam sva u razmisljanjima.. Reci cu Vam i nakon prvog ugovora kako je bilo, ali svakako da je samo pitanje odluke i toga sta vam je bitno u zivotu. Ne moze svako to je sigurno, ali milsim da cak i ako odradite jedan ugovor i odustanete, bicete zadovoljni sobom jer niste bili P.... ;) i niste probali   :plovim:

I moram prekopirati ono sto je najbolje od svega  :rolleyes:

Gledacu da vas narednim redovima NATERAM DA ODETE NA BROD  :

1. Videcete krajeve sveta za koje niste ni znali da postoje, a kamo li da ih locirate na karti...
2. Steci cete zivotno iskustvo koje ne moze da se plati novcem...
3. Usavrsicete engleski jezik...
4. Steci cete prijatelje na svim meridijanima sveta...
5. Steci cete, isto tako, i radno iskustvo koje, isto tako, ne moze da plati novcem...
6. Videcete da li ste mamina maza koja se prerano odbila od mamine sise...
7. Bicete ponosni sto ste resili da stvar uzmete u svoje ruke, makar iz inata - zagrizao sam g****, pojescu ga do kraja - ako se ne daj Boze razocarate...
8. Nemate troskove zivota, ne placate stan i hranu, jedino internet, shop i kad izadjete napolje (na vama je)...
9. Ne pogadja vas poskupljenje gasa za 60% ili benzina, da ne govorimo o telefonu ili struji...
10. Videcete kako funkcionise i zivi 'truli zapad', naucicete nesto iz toga sigurno...
11. Moci cete da posavetujete drustvo iz prve ruke i na taj nacin im budete od nemerljive pomoci...
12. Zaradicete novac o kom ste na godisnjem nivou mogli samo da sanjate... I donecete pare na gomili...
13. Od prve (ajde, mozda druge) plate vraticete novac koji ste pozajmili...
14. Ako ipak ne ispadne onako kako ste zamisljali, za sve mozete da optuzite Corto Maltese-a...