Author Topic: Royal Caribbean - not eligible for rehire  (Read 2046 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tinab993

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: RCI
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: WA
Royal Caribbean - not eligible for rehire
« on: 03/November/2023 »
Pozdrav. Decko je vise od 15 godina u Royalu, HW 8 godina i nedavno je dao otkaz bez otkaznog roka da bi se mogao vratiti te su ga oznacili kao not eligible 4 rehire. Htio na emergency, ali nisu ga pustili, ne znam tocno zasto. Zanima me da li postoji IKAKVA sansa da se on vrati ako objasni cijelu situaciju HR shoresidu timu? Koliko znam, kompanija je ocajna za HW, ali ovaj je prekrsio company policy. Mozda uz neciju pomoc, imamo nekakve veze pa mozemo linuz pomoc tih osoba probati rijesiti cijelu situaciju? Navodno postoje neki ljudi koji su dobili i otkaz pa su se supjeli vratiti, ali to nije provjerena prica, uvijek samo glasine. Jel netko bio u slicnoj situaciji mozda?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Royal Caribbean - not eligible for rehire
« Reply #1 on: 03/November/2023 »
Pazi, to je ogroman prekrsaj. Ostavio je kompaniju da se sama snalazi u vrijeme kad su racunali na njega. To je kao da im je rekao "Ja ode kuci a vas ko *ebe". Preko toga se ne prelazi. U slicnim situacijama se dobiva policijska pratnja do aerodroma.
Zasto bi nazad na Royal? Prije ce naci posao na bilo kojoj drugoj kompaniji, sa tolikim iskustvom.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tinab993

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: RCI
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: WA
Re: Royal Caribbean - not eligible for rehire
« Reply #2 on: 03/November/2023 »
Sve mi to jasno. Ali ipak nije otkaz. Znam da u tom slucaju ne bi imao samse posto bi napustio brod u pratnji securityja. Tko zna, mozda se moze nesro napraviti. Znam jednog HD-a koji bi proslijedio slucaj HR shoreside, to nam je jedina sansa. Vrijedi pokusati.