Author Topic: OTICI POD OBAVEZNO!!!  (Read 2959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« on: 29/November/2008 »
OTICI POD OBAVEZNO!!!
ne vida se svaki dan  barbados labadee haiti st thomas st marteen chile argentina  brazil amazona miami  south beach!
a nije to sve nego sto upoznas druge kultur mozda  uz malo srece i  imas neku priliku za   posao na kopnu
a lova je  lova jer  ja sam upravo na  brodu i kad mi netko kaze da je  dosao iz zabave  i da vidi  svijet "postoji samo jedan odgovor " sta si ne  uplatis  krstarenje  pa   gledas
imam  iskustva u restoranskom poslu oko  13  godina  a  iskreno  tu  gutam  go**a   i  papam drekece od  ljudi koji nemaju pojma   o poslu ali   gle meni je nakon  dva  mjeseca  dosla promocija pa sad tucem oko 4 tisuce  do   5 mj tako da nije tako lose!!
a u hrvatskoj   radim ko  crnac nitko me ne  cijeni i molim  boga da  dobijem placu
OTICI POD OBAVEZNO

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« Reply #1 on: 10/December/2008 »
OTICI POD OBAVEZNO!!!
ne vida se svaki dan  barbados labadee haiti st thomas st marteen chile argentina  brazil amazona miami  south beach!
a nije to sve nego sto upoznas druge kultur mozda  uz malo srece i  imas neku priliku za   posao na kopnu
a lova je  lova jer  ja sam upravo na  brodu i kad mi netko kaze da je  dosao iz zabave  i da vidi  svijet "postoji samo jedan odgovor " sta si ne  uplatis  krstarenje  pa   gledas
imam  iskustva u restoranskom poslu oko  13  godina  a  iskreno  tu  gutam  go**a   i  papam drekece od  ljudi koji nemaju pojma   o poslu ali   gle meni je nakon  dva  mjeseca  dosla promocija pa sad tucem oko 4 tisuce  do   5 mj tako da nije tako lose!!
a u hrvatskoj   radim ko  crnac nitko me ne  cijeni i molim  boga da  dobijem placu
OTICI POD OBAVEZNO

Vidio sam dosta ljudi koji dodju s velikim iskustvom rada ili u restoranu ili baru i obicno se dijele na 2 tipa :
- oni koji stalno kukaju i placu ( opcenito negativno nastrojeni ) jer misle da su zanemareni i da ostali "papci" rade posao koji bi oni barem sto x bolje odradili. Ne vide ostale kriterije i iskustvo drugih ljudi koji su prosli isti takav put da bi dosli do svojeg cilja nego gledaju precice. Ukoliko ne dodju do zeljenog, onda je uvijek krivica na nekom drugom.
- oni koji pametno osmatraju,prilagodjavaju se novonastaloj situaciji i  korisite svoje iskustvo da napreduju , cekaju svoj tren da uskoce na visu poziciju kada dodje vrijeme.Spremni su na zrtvu i odricanje.Realno gledaju stvari i pokusavaju svaku negativnu situaciju okrenuti na pozitivni zavrsetak.

Dakle ?

Offline zujac

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« Reply #2 on: 12/December/2008 »
Evo drustvo tek sam se ukljucio na ovaj forum pa prvo pozdrav svima .Sto se tice odlaska na kruzere to je ok za mlade ljude pa i da probaju malo taj zivot 100 na sat i osjete nacin rada, za vidjet svjet to ovisi o kruzu i ostjanju po portima te boji i rasporedu.Da se razumijemo nije isto biti steward utility waiter officer ili vec koja druga pozicija. Prije odlaska dobro se raspitati o pozicijama na brodu i placama a ne srljat i ici posto poto :run:.Jer treba ugovor i izdrzati do kraja a mozda to i nije za neke ljude. Lova je danas slabija nego prije tj ista je ali ne vrijedi kao prije. Ko voli nek izvoli a nitko nezna dok ne proba  :yahoo:

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« Reply #3 on: 12/December/2008 »
 ""]]
E,a sta bi sa onim???
Savetuju 'samo' veterani??? :deda:
tmia

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« Reply #4 on: 28/December/2008 »
Ne mogu vam opisat koliko sam  :yahoo: a ujedno i  :nono: sto sam tek prije nekoliko dana naisla na ovu stranicu.Trebala sam 1.12. biti u Lovranu na razgovoru ali
spletom okolnosti nisam otisla. U mojo cvrstoj namjeri da sto prije nadjem iduci natjecaj naletila sam ovo.
Svak cast na mnogobrojnim temama i detaljnim opisima zivota i rada na brodu.
Ljudi pomogli ste mi da donesem jednu od vecih odluka u zivotu i to prvi puta sa 100% sigurnoscu.
idem i ja u :plovim:
sada samo da nadjem agenciju,prodjem razgovor i to je to oT.
Znam da nije tako jednostavno ali stvarno vise ne vidim zasto ostajati u ovoj sugavoj
drzavi. hvala vam hvala vam hvala vam :run:
Ako ima netko tko je bio tog kobnog 1.12. kod Suzi u Apriori, neka mi pleas javi kako je proslo.
...evoluirati ili umrijeti...

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
OTICI POD OBAVEZNO!!!
« Reply #5 on: 28/December/2008 »
Ako ima netko tko je bio tog kobnog 1.12. kod Suzi u Apriori, neka mi pleas javi kako je proslo.

Bio sam ti ja na tom interviewu. Dobio sam posao kao assistant waiter. Uglavnom, razgovarao sam s tim amerikancem 5 min. i to o stvarima koje nemaju veze s poslom.
Suzi je inace jako susretljiva, i pomaze ti oko svega. I ja sam bio neodlucan u pocetku, ali sam otisao na razgovor svejedno jer sam znao da ako ne odem ce mi bit zao poslije.
Trebao bi ic u 2. mj. Ne znam jos datum. Sad cekam da skinem longetu s noge koju sam udesio na glupom poslu.
Ispricavam se sefe za offtopic.