Author Topic: Odlazak iz Bosne i Hercegovine na Kouzon intervju Mart 2013.  (Read 12282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
može tata,
iz kojeg si ti grada zaboravi sam,
u koliko sati kreče taj step tours iz sarajeva da mogu biti tamo,
a ovi ostali ako hoče to za rentanje nek se jave
poz

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
poz svim kandidatima i buducim kolegama  :uzdravlje: zna li se ko nam je na interviju muskarac ili zena

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
poz svim kandidatima i buducim kolegama  :uzdravlje: zna li se ko nam je na interviju muskarac ili zena

Indijac Ravi i Portugalka/Spanjolka Gizele...

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
zna li ko jesu li teski jeli zna neko nekoga koga su intervijuisali

Offline barbosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
koliko sam skontao neče biti intervju preko skajpa, več uživo ili?

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Uzivo,oci u oci sa regruterima  :pop1:
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Intervju prosao, ja prosao  ;) Eto ako ima ljudi koji planiraju ici na royal za bar rado cu im pomoci sa pitanjima, u Skoplju mi je bilo super i svaka cast Kouzonu na organizaciji. Hvala forumu i formulasima.  :uzdravlje:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Pozdrav! I čestitam! I imaš poruku :) A možeš i ode napisat koja su pitanja bila i kakva je prolaznost bila :) I da, jesu provjeravali drugi jezik ? :)
audaces fortuna iuvat

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ne znam kakva je prolaznost bila za bar, ali vidim da je vecina ljudi prosla i da za bar je bilo manje nas na intervju nego za restoran. Konkretno moja pitanja su bila pored onih klasicnih da se predstavim, sta sam radio, odakle sam da nesto kazem o koktelima. Pa me pitao za koktel kim royal, zasto se bloody mary zove tako kako se zove   :) da kazem nesto o kotelu kamikaze i kako forsirati kamikaze svima ako za to bude potrebe, e tu sam malo zakovao ali sustina je bila da kamikaze sadrzi vodku i na osnovu razlicitih vrsta vodke i ukusa gosta moglo bi se forsirati   :facepalm:, tipovi i vrste tekile i imam li pitanje za njega. Bilo je tu ljudi prije mene koje je pitao koje mu je najbolje pivo i da malo opise ukus tog piva, kao sta bi uradio da ti se napije pet šveđanki i da bez obzira na to traze da im doneses pice  no;;; Drugi jezik mi je provjerio agent, a regruter iz kompanije me samo pitao koji drugi jezik znam na svu srecu me nije nista pitao na njemackom :yeah: ali imao sam ja par recenica naucenih na pamet. Mislim njemacki mi nije nesto jak ali kontam neke recenice pa ide ono na guranje  ;)

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
hvaIa ti na odg! a te kokteIe sto te pitao, jesi ti njih nabrojao iIi te bzvz pitao, po toj Iogici me moze pitat biIo koji od miIijardu...
audaces fortuna iuvat

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
nisam ih nabrojao, to me jednostavno pitao poslije predstavljanja e sad najbolje je da ucis najpoznatije koktele i one podjele u kome dominira jedna vrsta pica npr koktele od vodke, teqile itd ma najvaznije je da budes pozitivan, da se smijes a ostalo sta ubodes  ;)

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Cilj je da govoris o stvarima o kojima imas najvise pojma i pokusas da navedes regrutera da te pita bas o tome.Sto se tice banana smile-a,ja se skoro uopste nisam smejao a prosao sam i dobio posao,nije sve u kezu  +U+
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline NoNameTata

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Inkognito jesi odsjeo u hotelu Evropa, sigurno smo se sreli :D

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Inkognito jesi odsjeo u hotelu Evropa, sigurno smo se sreli :D
Nisam,prenocio sam u Urban hostelu,tu odmah par ulica dalje od hotela gde se odrzavao finalni.
Karma is a bitch,don't be an ass !