Author Topic: Room service Celebritiy ili RCCL, interesuje me posao i zarada  (Read 3144 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline balloni

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
E ovako prosao sam glavni intervju  prijavio sam se za assistan.waiter pa mi je javljeno da cu ici za room service ,pa me interesuje posao i zarada  na Celebrity-u i Royal-u   :hmm:

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Za Celebrity ti mogu reci da je iskreno receno ne bas dobra u pogledima love koja se zaradjuje na brodu, ali drz se teze da si uspio upasti na brod, tako da tvoj daljni napredak tamo ce ovisiti prvenstveno o tvom ponasanju, znanju engleskog jezika, tocnosti/urednosti obavljanja posla i komentima gostiju. Imat ces mobitel i dosta slobodnog vremena, sto bas i nije povoljno jer ti daje sansu da trosis tu crkavicu. Posao je pljuga, kad te nazovu ti juris po cugu/hranu pa pravac gostima u kabinu. Sa smijeskom, napojnicu ne ocekuj, ne budi sarkastican i ne radi face pred gostima ako ti kolege lazu kako oni dobivaju i vise. Uvijek ih pitaj dal jos nesto mozes uciniti za njih i zahvali se.

Glavu gore i nebo je granica.

 oT

gotom

Offline balloni

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Pa dobro upravu si ,a jel inace tako ubace prvo room service pa onda assistant ?
I ako mozes otprilike reci zaradu vjerujem da nije isto kao na carnivalu...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Ja bi ti savjetovala da dobro iskopas o toj poziciji i da vidis sve mane te pozicije... I pročešljaj forum, čini mi se da sam negdi bila vidila neku cifru vezanu uz ovaj posao ali se sad ne mogu sjetit di da me  ubijes...
audaces fortuna iuvat

Offline balloni

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Evo bio sam danas naletio i nikako da nadjem http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=117.msg32794#msg32794 nekako slabo da naletim sta o room service jedino sto svi spominju, koji su isli za carnival pa kako su samo radili koji mjesec prije neg su poceli kao ass.waiter

Offline balloni

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
I kako procita opet vidim  da je princess caribbean , mislio sam da je royal caribbean :P