Author Topic: www.seabourncareers.com  (Read 5674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
www.seabourncareers.com
« on: 06/May/2009 »
http://www.seabourncareers.com



Seabourn Destinations

Asia, India & Africa
Caribbean
Greek Isles & Turkey
Mediterranean
Northern Europe
Panama Canal
South America
Transatlantic

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #1 on: 20/January/2010 »
http://www.seabourncareers.com



Seabourn Destinations

Asia, India & Africa
Caribbean
Greek Isles & Turkey
Mediterranean
Northern Europe
Panama Canal

pozdrav SVIMA  
evo ja sam jedan od rijetkih Hrvata na the yachts of Seabourn
ukratko rest.department  najbolji odijel!!
Seabourn posjeduje  4 broda i jedan koji je u izradi dakle
Legend -212 putnika 180 crew
Spirit  -212 putnika -180 crew
Pride-212 putnika 180 crew
Odessey 400 putnika  350 crew
Sojorn-u izradi porinuce 2010 neznam tocno

posto ja radim na Legendu u rest departmentu ukratko nekoliko detalja
radi se  oko 350 do 380 sati mj (300 je obavezno)overtime se placa 3,66 eura po satu
placa je fixna u eurima !!!pocetna 2000 eura i sa svakim novim ugovorom raste po 75 eura i tako do 3 ugovora
kartu avionsku vam placa kompanija a kada se  ide kuci sami placate put kuci ALI!!!na sljedecem ugovoru vam  vracaju novac od karte to im je  1 vrsta osiguranja
brodovi su stari 20 god izuzev Odesseya koji je novi i naravno Sojorna koji je u izradi!!
Politika kompanije je NO TIPING  ali gosti  i dalje  ostavljaju tip za izvrsnu uslugu !!
nije tipican cruiser npr,
NAME TEST (na pocetku kruza dobijete slikice sa imenima gostiju i za 3 dana  je  test-prolazite ako je napisano 60 posto imena)ako ne side job do jutra oT
SIDE JOB-nije kao na tipicnom cruiseru da s e placa ovdje je to kazna i to kazna da vise ne pomisljas na gluposti,shila shina stolica ili silver polish (da te boli glava)do 4 ujutro !!pranje komora i raznih skladisnih prostorija
SVI SVI RADE SVE -HAHAH znaci kada je emberkation nema da rest depart.sjedi naprotiv brinete se  npr prtljaga do sobe gostiju ,utovar istovar-KICMATRANS
sve se radi rucno nema  vilicara ni filipinaca da oni se  trgaju a vi odmarate svi rade  sve
pratnja  gostiju da stola !
PEPER SERVICE -SAMO SA DESNE STRANE ,ako ne side job  :rtfm:
SERVIRANJE SAMO DESNA RUKA nema body toucha kazna side  job break down team(deck bbq)micanje stolica i stolova tocnije  ciscenje decka nakon bbq  :rtfm: :pop1:
Prije svakog obroka  konobari dolaze na  breefing sa sefom kuhinje o svakom jelu nekoga nesto ispita :ban:
CREW.-rest depart samo europljani
galley pomoc posada filipinci .glavni europljani

DA NAPOMENA IZRAZITO JE PUNO JUZNOAFRIKANACA NA BRODU (SUMSKIH LJUDI)koji su trbuhom za kruhom dosli na brod i vecina su tu !!!njima  je 2000 eura ko nama  8 soma pa vjerujte mi da rade sve za taj posao nema kao kod nas balkanskog mentaliteta!!
TI za kompaniju nisi broj sve dok te trebaju a sa obzirom na krizu u svijetu za pretpostaviti je da ce seabourn smanjiti place jer ce  uskoro vecina posade biti iz JAR!!
MENAGMENT(OFFICE) JE KOMPLETO Njemacki sto me izrazito  cudi JER Seabourn je pod CARNIVAL CORP. :rtfm:
Ukratko nema za*****ancije !!
AKO NEKOGA  INTERESIRA VISE NEKA MI SE  JAVI !!!

ZAPOSLJAVANJE NA SEABOURNU JE MOGUCE jEDINO PREKO EMPLOYMENT POWERA-ali napomena
Interwiew nije klasicni ispituju se znanje namirnica (dobijes jello na eng i onda moras reci osnovne nairnice)
nabrojati par sireva talijanskih francuskih
dekantiranje vina za bar
i puno toga jos traje oko 2-3 sata

jako tesko se upada ali kada jednom udes  tesko da se  das  van !!
Ugovori su 4mj na brodu 2 doma!!!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #2 on: 20/January/2010 »
Hajde badboyzg da malo čujem i od tebe. Drago mi je da si se javio, da ti dobro ide, i zanima me kako si sa Royala prešao na Seabourn?
Piši, nemoj se javljati svake prestupne godine  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #3 on: 20/January/2010 »
Hajde badboyzg da malo čujem i od tebe. Drago mi je da si se javilo, da ti dobro ide, i zanima me kako si sa Royala prešao na Seabourn?
Piši, nemoj se javljati svake prestupne godine  :uzdravlje:

Pozdrav SEFE !!
Inace tvoji  postovi su mi jako puno pomogli na brodu  

Na Royalu sam bio jako kratko, tek toliko da osjetim ship life, otisao da vidim kako je a posto sam bio jedan od boljih na interwiew za Seabourn  ::yes::
Nisam bio na  brodu prije morao sam otici na brod da imam to u cv,  a cv mi je bolestan!!! Nautica iz Dubrovnika, Head waiter -a tamo jede Seabourn managment kada su u DUBROVNIKU, I TO JE  NJIH ocaralo!!! MICHELIN STAR i preporuke iz tog restorana iz Londona!!
Evo sada sam Head waiter frontman on station na Seabournu, nakon 5 ugovora placa bolesno dobra 2900 eura i nekaj se usicari od gostiju

Na Royalu sam bio mj dana i onda mi je andrej posla e mail !! Dolazi u Zg, dobio si Seabourn !! To mi je bio i jedini cilj!!
Inace SEABOURN  je nagradivan od http://www.stardiamondaward.com/ za uslugu i servis vec nekih 10 puta, sve se radi po pravilima i to je to

Svi koji idu na interview za Seabourn neka mi se jave da im kazem pitanja koja ce biti, a i ja cu navratiti da vidim face iz offica !!

SEFE poslat cu ti od TVOG FRENDA Dubravka mail. Bio sam s njim nedavno u Zg!!
POZZ

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #4 on: 20/January/2010 »
 :-))))'  :-))))'  :-))))'   Baš mi je drago da si se uštelio na dobroj lovi, nisam znao o Seabourn-u gotovo ništa.
Potpuno si u pravu za CV, vrlo je važno da se tu ima što pročitati, ja sam dobrim dijelom zbog toga zapalio u Irak.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tonnwerk

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #5 on: 03/January/2011 »
jedan prijatelj je davno bio isto sto i ti sada na seabourn, fini brodovi...

nego jel postoji tamo pozicija stage manager, sound/light tech ?
tehničar u show lounge, ako postoji?

lijepi pozdrav i mirno more

Offline LkLdKL

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: www.seabourncareers.com
« Reply #6 on: 11/January/2011 »
ako nije problem neko od forumasa da mi posalje broj office-a Seabourna  u MIami-ju trebaju mi neke informacije... Ako nije poblem ... "

Veliki pozdrav sa Kariba ... :)