Author Topic: Connect - Agencija za zapošljavanje iz Nema?ke - Cruise Recruiting Day 29.04.13  (Read 4135 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline gvozden

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Dali neko zeli da deli troskove puta u Hannover gde se odrzava Summer Cruise Recruiting Day od 29-og aprila 2013 ?

Uslovi su da imate prethodno iskustvo na brodu, da govorite Engleski jezik i/ili Nemacki zavisno od kompanije za koju konkurisete i naravno iskustvo iz oblasti za koju bi konkurisali.
Ako ispunjavate ove uslove mislim da bi trebalo poslati CV agenciji - info na "www.connectjobs.de".
Na "danu za regrutaciju" ce biti sledece kompanije:
 a-pink (Switzerland), Costa Cruises (Italy), CSM - Cruise Service Management (Germany), G & P Cruise Hotel Management (Switzerland), Uniworld Boutique River Cruises (Switzerland) and Viking River Cruises (Switzerland).
 Among other things one of our partner on this day is looking for motivated leaders (f / m) for England, Ireland, Scotland and the Channel Islands and gives you the opportunity to include on the spot for the following positions to personally present and possibly the job to "make clear" on site already.
"Uobrazilja sto sazdaje neprijatelja vec je porazena. Ishod borbe jeste uzrok borbe." - Embrouz Birs

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
I, je li netko pokušao nešto preko njih? Meni ovo djeluje dosta kvalitetno i pouzdano ovako na prvu, kao nekakva njemačka verzija Vikinga.

Offline Azra

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
upravo sam dobila ovo od njih, prujatelj mi je rekao za agenciju on je na msc dosao preko njih, javila sam im se i dobila ovu pozivnicu: