Author Topic: Seabourn waiting list  (Read 5235 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Seabourn waiting list
« on: 17/April/2013 »
Dobar dan

Posto se jako malo zna o doticnoj kompaniji Seabourn, a iskustva su razlicita da li mi mozete pomoci, naime prosao sam interview sredinom 2. mjeseca 2013, gdje sam obavijesten da bi najranije mogao biti pozvan na boarding tokom 3/4 mjeseca, ali kako jos nema nikakvog konkretnog odgovora piitao sam agenta kakva su iskustva - receno mi je da su ona stvarno razlicita a ovise o samoj potraznji doticnog broda. Kad sam pitao da mi specificiraju na kojem sam rednom broju na waiting listi, kazano mi je da su mnogi parametri ukljuceni u potrazivanje i da mi oni to ne mogu specificirati.
Na sve to mi je kazano da ako ne budem pozvan u toku jedne godine da moram obnoviti interview.

Sada sam malo u dilemama, pa bi me interesiralo koliko se cekali na ukrcaj na poziciju waiter-a?

Uh, zivot je stvarno nekad tezak!

Svaka pomoc je dobrodosla.

Hvala i mirno more.

 :uzdravlje:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Seabourn waiting list
« Reply #1 on: 17/April/2013 »
Kad samo kreneš razmišljati o svim mogućim parametrima koji su uključeni u predviđanje i ostvarivanje rotacije, zavrti ti se u glavi.
Pa kad misliš da si ih sve pobrojao, onda pomnoži sa 40, jer iz toliko zemalja zapošljavaju.

U svakom slučaju, nadam se da će ti se javiti netko tko je bio u istoj poziciji, mada je to nemoguće, jer sve se mijenja.
Kriza je djelovala na sve, pa tako i na to da ljudi drže posao što duže mogu.
Dobiti posao na nekoj od kruz kompanija danas, znači osigurati si budućnost.

CEO  

p.s.
zaboravio si se potpisati u prethodnom postu :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #2 on: 18/April/2013 »
@Chefe zdravo, sori sta nisam ispunio upitnik, puno je to posla ako zelis biti dosljedan, a u biti tko cita forum morao bi da sam skuzi gdje, kako, zasto i preko koga da ide na brod.
Zivotne price samog uspjeha/neuspjeha su razlicite a prije svega ovise o nama samima a dakako onda i o onima s kojima suradjujete, tako da odredjenog pravila nema, lova se da i zaraditi a i potrositi
(agencija se isto tako mora ispostivati pa cak ako i fee trazi, oni su ti posrednici o kojima manje/vise ovisimo u 90% slucaja, neznam di je zapelo s EP, ali prema meni su bili otvoreni i korektni).

No pustimao sad to, javila mi se jedna clanica naseg foruma i malo mi utazila glad, ona nije nimalo skepticna, kaze ako si prosao interview - bit ces pozvan, kod nekih to traje i traje, dok drugi leti odmah, nema pravila al kad zovu kupi prnje, pljuni u ruke, zivce na hozentregere i u prvu. Ali za sada ja cu obrnutim redom, prvo zivce na hozentregere pa ...

Nadam se da ce se javiti nasi i ostali/e tigrovi/ce koje sam kontaktirao glede upita. Nije lako biti u nedoumici, vjerovatno da ste to i sami iskusali na vlastitoj kozi.

Bit sve u redu, nadam se ... jos ako dinamo tuce u gostima za vikend vodim malu na cevape.

Mirno more i dobri gosti vama koji ste na moru, a drugima ugodan vikend.

 :uzdravlje:

gotom

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #3 on: 21/May/2013 »
Thank you for your application. If you are successful one of our consultants will be in touch. In order to be considered for our positions please can you register your details with us by visiting www.vikingrecruitment.com and following the “New Candidates Register Here” link.

Completing your personal portfolio online will ensure that your details come to the attention of our consultants first, and the understanding of your requirements and availability being immediately available to us will minimise any delay in processing your applications.

 For a full list of positions that we are currently advertising, please visit the ‘Jobs at Sea’ link on our homepage and apply directly.
If you have any questions please do not hesitate to contact us.
Kind Regards,
Katie

Katie Thornton

Marine Recruitment Assistant
________________________www.vikingrecruitment.com
Viking Recruitment Limited

Ovako je meni stigao odgovor, stoga zakljucujem da nisam dovoljno uspesan cim me agent nije kontaktirao jos uvek   :waiting:

Jel mogu da im dosadim CVem ako im saljem svakih nedelju dana, mozda ce da me stave na BANED LIST  oT
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #4 on: 21/May/2013 »
Katie te kontaktirala, sta ti nije to dovoljno??
I ljepo ti kaze odi na "Jobs at Sea" i kad vidis pozicije koje te zanimaju posalji prijavu na to.

CV nemoj slati uopce vise nego se prijavljuj na poslove na navedenoj stranici koja je takodjer od Vikinga

PS. Seaburn prodaje 3 broda i uzima jedan novi, tako da neznam koliko ce ljudi uzimati u narednom periodu, ali bi zato windstar koji ce uzet ta tri broda mogao zaposljavati.
 

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #5 on: 22/May/2013 »
@Electician ... pa to sve u svemu znaci da ce oni otpustati manje sposobne a ne primati nove ljude - sto nije dobar znak

 :hmm: ne bih zelio u tom slucaju biti u pravu

btw ... upravo sam pozvan ... cekam papire da stignu  :yeah:

 :plovim:


Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #6 on: 23/May/2013 »
otprilike tako nekako, ma da postoji moucnost da nekoga i prebace na HAL posto je office isti, a HAL mjenja planira zamjeniti male brodove vecima.
 

Offline mmmaya

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #7 on: 02/June/2013 »
heyy :) pokusala sam da apliciram na njihovom sajtu http://www.seabourncareers.com/ ali kad kliknem na APPLY,nista se ne desava  -()- zna li neko o cemu se radi?
love life and enjoy at every moment

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #8 on: 02/June/2013 »
heyy :) pokusala sam da apliciram na njihovom sajtu http://www.seabourncareers.com/ ali kad kliknem na APPLY,nista se ne desava  -()- zna li neko o cemu se radi?

pokrece ti program za email... pise email seabournrecruitment@vikingrecruitment.com i u nastavku:
We are delighted you are interested in joining us. Simply attach your CV here along with the following information:
- Name
- Contact details
- Residential location
- Position applying for
Though she be but little, she is fierce!

Offline mmmaya

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #9 on: 03/June/2013 »
ma ne pokrece mi nista.ili ja ne znam kako to da pokrenem ili nesto nije u redu
love life and enjoy at every moment

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Seabourn waiting list
« Reply #10 on: 03/June/2013 »
pa i ne mora da ti pokrece nista, sve sam ti napisala  :rolleyes: posalji to sto stoji u opisu na ovaj email i to je to :)
Though she be but little, she is fierce!