Author Topic: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu  (Read 15820 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« on: 18/April/2013 »
Evo sveze sam obavesten da sam dobio posao u Fairmont hotelu u Dubajiu, pozicija food&beverage server.
Plata je vise nego ocaravajuca,prosto ne mogu da je odbijem- 240 jbnih eura! Plus neke beneficije (naravno bez objasnjenja koje).

Ima neko da zna nekoga ko radi dole ili da ima iskustva sa Dubajiem?
Sve ostalo je poprilicno ok,ali ovo mogu da zaradim za dve nedelje u Beogradu,a da sam stalno kuci,a ne u roku od 2 godine da vidm svoje samo 2 meseca za tako bedne pare...Naravno,znam da ima i promocija,ali posle koliko? . . .

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #1 on: 18/April/2013 »
Stari moj da si imalo pametan samo bi odmahnuo ruke od toga...po svim iskustvima kojim sam cuo to ne valja ni blizu...savjet je da se maknes od toga, jer ono cega na papiru nema neces dobiti, a promociju nemoj ocekivati...opet ja kazem sto sam cuo a sad je na tebi da odlucis

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #2 on: 18/April/2013 »
Stari moj da si imalo pametan samo bi odmahnuo ruke od toga...po svim iskustvima kojim sam cuo to ne valja ni blizu...savjet je da se maknes od toga, jer ono cega na papiru nema neces dobiti, a promociju nemoj ocekivati...opet ja kazem sto sam cuo a sad je na tebi da odlucis
Hvala druze,tako ce verovatno i biti,tj ovaj Dubaji cuvam kao poslednju opciju,ako sve ostale propadnu. Predpostavljao sam da je lose,evo sad sam cuo pricu jednog decka koji je odustao posle dva meseca.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #3 on: 18/April/2013 »
Drustvo s tom lovom, ma i duplom u Zg ne mozes normalno zivjeti, da se uljudno izrazim ... to je stvarno mizerija. A tamo cjene su uzasne, decki nisu nista donijeli doma nakon 2 -3 godine u raznim bransama, temperatura zimi je 35 a ljeti malo manje do 50, ne znam kakve su slobode, znam za iran, irak, alzir - nema kratkih hlaca jer je to njima vrijedjanje kulture. U Teheranu ako izadjes van u kratkim hlacama nema auta koji ti na njima uljudan nacin ne signalizira da si nepozeljan. Stari mi je radio preko 5 godina u Alziru (alzir i oran) i znam da ne smijes skinuti majcu sa sebe tamo gdje ima zena u blizini. A i da ne pricamo kako ta regija svijeta "smrdi" na sve najgore, koliko god oni se zeljeli prikazat modernima iliti euro/amerikaniziranima, a znamo da jos uvijek ne koriste toaletni papir, pa ti daj nekome ruku.

Pacifista sam i ponosim se time, nemam nista protiv niti jedne nacije, al ne moraju zato ni oni meni/vama ogranicavati moje/nase slobode i shvacanja.

Ne bih nikada radio za ovakve -->  ::bin-laden:: , i imalo mu slicne.

Al to je stvar i zeluca, i potrebe za zrtvovanjem.

 :uzdravlje:

gotom




Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #4 on: 18/April/2013 »

Al to je stvar i zeluca, i potrebe za zrtvovanjem.


 ::yes::


CEO
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #5 on: 19/April/2013 »
Ima neko da zna nekoga ko radi dole ili da ima iskustva sa Dubajiem?
za te novce nikako, prijatelj radi dolje ali u IT sektoru za odličnu plaću. nema alkohola niti gledanja/diranja žena :D

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #6 on: 19/April/2013 »
buzz / do we need comments?


Offline Frank White ac

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #7 on: 21/June/2013 »
Quote
A i da ne pricamo kako ta regija svijeta "smrdi" na sve najgore, koliko god oni se zeljeli prikazat modernima iliti euro/amerikaniziranima, a znamo da jos uvijek ne koriste toaletni papir, pa ti daj nekome ruku.

Eto, nek kod tebe mirise majke ti. Smradova ima gdje god se okrenes, nebitno gdje se nalazis ,  ako ne razumijes zasto ne koriste toaletni papir bar nemoj glumiti ovdje doktora nauka i izmisljat toplu vodu.

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #8 on: 22/June/2013 »
Drug mi radi kao asistent konobara u Dubaiju i ne zali se puno, ima 300 eura platu i izadje ga oko 900 eura sa baksisom. Uglavnom da se mene pita ja tu ne bi radio, 2 godine ugovor je previse, previse dugo. Sto se tice alkohola i zena, to je dozvoljeno u dubaiju samo treba otici u moderni dio grada. Dubai hoce da bude buduci new york, doslo je i njima iz guzice u glavu, hoce da zive, bez nekih religijskih ogranicenja i zabluda.


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #9 on: 22/June/2013 »
Dubai hoce da bude buduci new york, doslo je i njima iz guzice u glavu, hoce da zive, bez nekih religijskih ogranicenja i zabluda.

Hoću i ja da budem princ, pa nikako ...
http://www.dubaifaqs.com/kissing-in-dubai.php
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #10 on: 22/June/2013 »
Hoću i ja da budem princ, pa nikako ...
http://www.dubaifaqs.com/kissing-in-dubai.php

Ma imaju oni mnogo takvih pravila, ali slabo ko to postuje, bar u modernom dijelu dubaiju, tako svi kazu sto su tamo bili. Svi kazu da je Dubai centar prostitucije, a i drug mi kaze da ih je odradio nekoliko :)

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: Posao u Fairmont hotelu u Dubaiu
« Reply #11 on: 23/June/2013 »
Diskriminacija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  ::bin-laden::