Author Topic: Kamen u bubregu...  (Read 11138 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #15 on: 23/April/2013 »
Dali su mi recept, imam jos neke papire. Da brod je otisao bez mene.....zestoko sam ljut....

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #16 on: 23/April/2013 »
@jamurash, kontaktiraj Carnival hotline (vjerujem da imate tako nesto), naci ce ti smjestaj i dati daljnja uputstva, a brod zaboravi cruise dva, dok se to ne rijesi (pilsevi za topljenje kamenca/drobljenje laserom itd ...), kad ga smrve ispist ces ga - al isto se osjeti ...

dobra strana ... kazu da se potencira  :uzdravlje:  radi lakseg izbacivanja
losa strana ... promjena prehrane, sto nije lako, meso zaboravi na neko vrijeme

:uzdravlje:

gotom

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #17 on: 23/April/2013 »
u hotelu sam...nije tako lose...povezao sam se sa port agentom i rekla mi je da je u hotelu klopa i pice za dz tj sve da stavim na sobu pa ce ona to regulisati...inace nije lose jer je hotel na plazi i tako ja sad sedim na plazi pisem vama ovo,i uzivam u kamenu u bubregu :banana: faxovao sam joj recept za lekove i ona ce mi to pokupiti kasnije pa ce mi doneti....pa  cu saznati da li ostajem ovde u hotelu ili ce me mozda staviti na neki let da stignem brod...ko ce ga znati....ali bas su ispali nemarni i neorganizovani....

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #18 on: 23/April/2013 »
Koliko vidim, kad nazoveš sve ispada korektno, rešava se i na tvoju je korist. Problem je što niko nije znao gde si, kad se vraćaš, da li se vraćaš... zaglavio si u bolnici 5 sati samo čekajući da dođeš na red. Ne verujem da je iko planirao da se to desi, verovatno su te čekali da se vratiš na brod pre isplovljavanja.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #19 on: 23/April/2013 »
Neeeeeee...mene su skinuli sa broda u 4i25 pm da idem da me prime u bolnicu i oni otisli u 5pm...gledao sam kako brod odlazi tako da me nisu cekali.ostavili su me da me prime u bolnicu u koju me nisu primili tako da sam ostao na ulici u sred noci,razumes? Nisu kontaktirali bolnicu niti nesto takvo,samo me poslali tamo.....i otisli....

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #20 on: 23/April/2013 »
Aha, to je druga stvar. Rekao bih da je doktor trebalo bolje da isplanira sve to, mislim da je to njegova nadležnost... praktično su te samo izbacili da se sam snalaziš.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #21 on: 23/April/2013 »
Bas tako,zena mi odlepila.....hoce da ode sad do medicala i da im se naj..e mame...jednostavno su me ostavili bez adekvatne med.pomoci a doktor nalozio da u narednih 48h moram da primam infuziju i neke antibiotike a oni evo to direktno krse....

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #22 on: 23/April/2013 »
Da ti iskreno kažem, iako se ne poznajemo, da su te sestre i taj doktor na mom brodu, otišao bih sad tamo da ih pitam da li su normalni. Izbaciti crew member-a kome je potrebna adekvatna medicinska pomoć, u nekoj trećoj zemlji pola sata pre isplovljavanja, bez jasno rešenog smeštaja i dalje logistike (transporta nazad na brod itd.)... potpuno neodgovorno.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #23 on: 23/April/2013 »
O DA!!! I sada kad se vratim na brod ima da napravim takav cirkus....inace doktor je neka svinja,bolje da ne okacim sliku sta mi je uradio od ruke od infuzije i lepljenja nekih traka da to drze pa mi pocupalo dlake i to se upalilo...uzas....moja zena ce da ode kasnije do medicala a ona je luda kao i ja...evo vec na skajpu pi*** da ce da ide kod kapetana i da ce da zove da tuzi...zensko kad se zapali gore nego musko nek im je bog u pomoci :pop1:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #24 on: 23/April/2013 »
Mislim da je Port Agent zabrljao stvar, jer je u njegovoj domeni da se brine o tebi dok si u luci a broda nema.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #25 on: 23/April/2013 »
Ma zabrljali su svi...port agent mi je nasao hotel.....ko ce ga znati...znam samo da neprimam to sto je napisano na doktorovom nalogu....

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #26 on: 23/April/2013 »
Au druze koja frka...ne razumem jedino zasto su ti dali infuziju kada diklofen odnosi bolove bukvalno za 3 sekunde. Iz licnog iskustva to govorim...Nadam se samo da ces izdrzati i ozdraviti sto pre a sve ostalo jbga...pusti pare, zdravlje na prvom mestu
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #27 on: 23/April/2013 »
Hvala brate,malopre mi agent javio da mu neodgovaraju sa mog broda i da cu verovatno celu nedelju biti u hotelu ali i da ce pokusati da mi opet zakaze pregled kod doktora koji mi je prepisao terapiju.Dobra stvar je da imam placenu klopu i smestaj i internet u hotelu...

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #28 on: 24/April/2013 »
malo ljudi je ovakve "chorave" srece, ja sam se uvijek :moli: da mi iscuri viza, pasos, medical il sta vec pa da me ostave 7 dana na plazi, onako na sredini ugovora da se malo odmorim
ako ti bude po ljekovima bolje, uzmi rucnik pa na plazu i ne zaboravi piveeeee

a doca na brodu nemoj da strasis, velika je on tamo faca, a zapravo ti je ucinio uslugu

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Kamen u bubregu...
« Reply #29 on: 24/April/2013 »
Sada me zvala neka riba iz medical centra Carnivala,neka Gabriela kao da pita sta se desava,da mi da njen broj i onako izokola me ispituje dal me boli i tako,kao sta je bilo dal sam ljut itd. itd. i da sam ovde do ponedeljka. Mamicu im....