Author Topic: kako da apliciram za posao na Seabournu?  (Read 3195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jelkicans

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile

Posto se jako malo zna o doticnoj kompaniji Seabourn, a iskustva su razlicita da li mi mozete pomoci, naime prosao sam interview sredinom 2. mjeseca 2013, gdje sam obavijesten da bi najranije mogao biti pozvan na boarding tokom 3/4 mjeseca, ...



Pozdrav, mozes li mi reci na koji mail ili kako da apliciram za posao na Seabournu? kako si i kome slao mail?
Zanima me pozicija cabin stewardess, pa ako moze pomoc oko toga.

Hvala ti unapred, srecno!!!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #1 on: 19/April/2013 »

Pozdrav, mozes li mi reci na koji mail ili kako da apliciram za posao na Seabournu? kako si i kome slao mail? Zanima me pozicija cabin stewardess, pa ako moze pomoc oko toga.

Hvala ti unapred, srecno!!!
http://www.seabourncareers.com/  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #2 on: 19/April/2013 »
@jelkicans  ...  ja cu ti to po Vuku, ispod reklame za agencije SafeCruise BG i Kouzon na lijevoj strani ekrana, su datoteke, Forum > Život na Kruzeru > Cruise Lines > Seabourn Cruises - e pa pritisni na seabourn cruises i potrazi leptiricu_26 da vidis sto je mlada dama napisala, kako u 3 skoka do broda  :money:

nadam se da ce pomoci

 :uzdravlje:







Offline jelkicans

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #3 on: 19/April/2013 »
Hvala ti puno, obavila sve, vec me je Robert kontaktirao i trazio da mu posaljem kopiju pasosa i 2 slike.
Jedino me zanima da li ima sanse da se dobije posao, ako nemas ranijeg iskustva, do sad sam samo u hotelima radila kao stewardess?

Da se dopunim, mislila sam da nemam ranijeg iskustva na brodovima, vec samo u hotelima...

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #4 on: 20/April/2013 »
hi jelkicans@ cim te je kontaktirao znaci da su zainteresirani za tebe, da te vide kao potencijalnog kandidata, mislim da im brodsko iskustvo i ne igra toliku ulogu, vec iskustvo/znanje ... kako su meni dali pitanja vezana uz restaurant, tako ce i tebi biti vezana za stateroom, a mislim da je jedno od pitanja sa cim ces prvo krenuti kad udjes u sobu, ali i to ti je napisano pod > Seabourn Cruises tako da od glave do pete to procesljaj. Sudeci da radis s kemikalijama mogla bi biti to pitana pa si prouci files koje je postavio seabournbalkans vezano za cleaning/sanitation ...

Leptirica_26 bi ti to najbolje objasnila ali ona je sad na brodu na njenu srecu i tvoju zalost, a ljudi kad su na brodu nemaju slob vremena na bacanje, internet je skup ... itd

Sretno na interviewu

 :uzdravlje:

gotom

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #5 on: 20/April/2013 »

Leptirica_26 bi ti to najbolje objasnila ali ona je sad na brodu ...


Da li je? Ja sam stekao utisak da neće ići na drugi ugovor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jelkicans

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: kako da apliciram za posao na Seabournu?
« Reply #6 on: 29/April/2013 »
Ljudi, dobila posao i vec 05.05. imam ukrcaj  :yahoo:   Eto, i bez brodskog iskustva se moze na Seabourn  :)
Jos samo cekam avionsku kartu, sve ostalo obavljeno,potpisivanje ugovora, Medical....

AL ajd da sacekamo tu avionsku kartu pa da skroz se smirim  :hehe:

Posebno hvala Gotom-u na svim korisnim savetima...