Author Topic: A sojino mlijeko? Mogu li bar neku svoju hranu imat u kabini tipa orahe, bajame itd. ?  (Read 3155 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
A sojino mlijeko? Mogu li bar neku svoju hranu imat u kabini tipa orahe, bajame itd. ?
audaces fortuna iuvat

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
A sojino mlijeko? Mogu li bar neku svoju hranu imat u kabini tipa orahe, bajame itd. ?

Hm..a sigurno možeš kupit na brodu,ali da takve namirnice možeš dobit besplatno u crew messu čisto sumnjam.  :hmm: Zna tko iz prve ruke možda?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
grickalice poput oraha možeš imati u kabini u neograničenim količinama

http://www.walmart.com/ip/Great-Value-Premium-Pistachios-16-oz/10315161
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Dakle, tofu, seitan i sojino mlijeko necu morat skrivat ako kupim u luci negdi ili se to odnosi samo na hranu s broda?
audaces fortuna iuvat

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Dakle, tofu, seitan i sojino mlijeko necu morat skrivat ako kupim u luci negdi ili se to odnosi samo na hranu s broda?
sojino mlijeko imas u staff messu na bacanje, udruzi se s nekim waiterom, i imas svaki dan jedan tetrapak besplatno....uostalom mozes imat sve sta god pozelis, samo moras da budes dobar s osobon koja to ima, pa makar iz interesa....okuratn je ovaj svijet  :uzdravlje:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Hvala na odg, a ima li tamo tofua i hrane za vegane ? Pretpostavljam da ne al da mozes imat svoju hranu u fridzu? Ili ne ni to? Izgleda mi da nije pametno govorit da si vege zbog silnih predrasuda pa ce oni mislit da cemo past s nogu i umrit od gladi i te spike...  :D
audaces fortuna iuvat

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Hvala na odg, a ima li tamo tofua i hrane za vegane ? Pretpostavljam da ne al da mozes imat svoju hranu u fridzu? Ili ne ni to? Izgleda mi da nije pametno govorit da si vege zbog silnih predrasuda pa ce oni mislit da cemo past s nogu i umrit od gladi i te spike...  :D
nesicam se dali ima tofua, ali hrane za vegane ima, nista posebno, tipa imas vegi burgerm ali opet  ti je to za staff, al opet mozes nabavit bez problema...mozes imat svoju hranu u frizideru, ali prvo nabavi frizider :)...mozes ti govorit da si vegan, nisi ni prvi ni zadnji , nikoga to  nije puno briga...neces ostat gladan to ti je najbitnije....ja koja nisam vegan, skoro sam postala, kako je meso odvratno...imas voca , povrca, salate u neizmjernim kolicinama

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Sandrice hvala ti. Puno mi to znaci, vec sam se bojala da cu morat forza vitamine :-) Ovako ce bit ok valjda .
audaces fortuna iuvat