Author Topic: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!  (Read 5420 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!  :facepalm:  :rofl:
A pojma nemam ni o cemu osim 'fala bogu o prodaji. Nego jel ima nekoga ko je danas bio u Reksu na intervju?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #1 on: 21/April/2013 »
Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!  :facepalm:  :rofl:
A pojma nemam ni o cemu osim 'fala bogu o prodaji.

WoW! to ti je bolje od Dubaia jedno 45x.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #2 on: 21/April/2013 »
 :rofl: pa čestitam, što drugo reći!  :-))))'

Offline iggac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #3 on: 21/April/2013 »
kako? Sta ? Gde?  :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #4 on: 21/April/2013 »
WoW! to ti je bolje od Dubaia jedno 45x.
Ma ovo je jos happy and,sto bi se reklo.

Quote
pa čestitam, što drugo reći!
Hvala Nora na svoj pomoci!

Quote
kako? Sta ? Gde?
Juce odrzan preliminarni za shop i interview za Spa,hotel Reks,u organizaciji RIV iz Kopra. Sta da ti kazem,u sutini nista tesko,samo sprema i vera u sebe i prolaz je zagarantovan.

Evo po mojoj situaciji i mom iskustvu da vas posavetujem- Nikad,ali nikad ne odustajte (od bilo cega),koliko god vas se cinilo lose i bezizlazno kad se najmanje nadate desi se najbolje! Ziv sam primer. Pozdrav svima,odoh da treniram  :rofl:
 :uzdravlje:

Offline gvozden

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #5 on: 21/April/2013 »
Ako je u pitanju Fitness instructor mislim da tu ima i prodaje. Na Princessu sam upoznao lika koji je radio taj posao. Mislim da je tu fora da imas dobru pricu sa ljudima koji se pojave na tvojim seansama i da im "uvalis" neke proizvode od kojih ti imas procenat ili tako nesto. Sve u svemu high class society na brodu, naravno pricam o Princessu.
"Uobrazilja sto sazdaje neprijatelja vec je porazena. Ishod borbe jeste uzrok borbe." - Embrouz Birs

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #6 on: 21/April/2013 »
Ako je u pitanju Fitness instructor mislim da tu ima i prodaje. Na Princessu sam upoznao lika koji je radio taj posao. Mislim da je tu fora da imas dobru pricu sa ljudima koji se pojave na tvojim seansama i da im "uvalis" neke proizvode od kojih ti imas procenat ili tako nesto. Sve u svemu high class society na brodu, naravno pricam o Princessu.

Amerikancima i nije nešto teško uvaliti proizvod te vrste, kozmetiku.
Dovoljno je da budeš manekenski građen, i da kažeš da i ti koristiš tu kremu/mast/losion...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sovereign

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #7 on: 21/April/2013 »
Prijatelju nemoj da prihvatis taj posao. Ja sam radio u Spa a sada radim u Shopu.
Sve je bolje od Fitness instruktora. Veruj mi, ja sada pokusavam da prebacim jednu devojku iz Zagreba iz Spa u shop na mom brodu.
Zasto mislis da si dobio taj posao. Zato sto ljudi stalno odustaju. Ako nemozes za Shop idi u restoran ili bar nikako u Spa.



Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #8 on: 21/April/2013 »
indimenti, drago mi je da si dobio posao, ako nista drugo ne uspijes srediti - prihvati, ali svojevremeno sam se raspitivao za tu poziciju posto mi je to struka i nakon razgovora sa x ljudi koji su radili taj posao za Steiner i osuatao, jer radis iskljucivo na procenat, moguce je i da ne zaradis nista u cijelom kruzu pa i mjesecu- troskovi do ukrcaja nisu mali.... jedan je momak imao srece pa je dobio Seabournov brod gdje je imao cca 1000 dolara fiksno za satove yoge ali OD SEBOURNA, od Steinera nema nista osim tog postotka... s tim da neiskusne trainere salju na low class brodove, Costu gdje nema para, ne mozes ti Talijanima uvaliti nesto... dobro razmisli, samo ako ti je to jedina opcija
Once a sailor, always a sailor.

Offline Azra

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #9 on: 21/April/2013 »
Cimerica mi je na Carnivalu je radila kao fitnes instruktor, dala je otkaz nakon 2 mjeseca, tu nema para, imas nesto prodajes i dobijes procenat od prodatog al sve je to nista, cura iz madarske cijeli ugovor nije zaradila 1000dolara, al to je na Carnivalu, provijeri dobro  :hmm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #10 on: 21/April/2013 »
Nisam znao da je tako crno.
Koliko sam ja vidio, puno slobodnog vremena, lagan posao.
U svakom slučaju quantum leap od pozicije na kojoj je čovjek radio, šta beše ono .. asst. bft steward?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #11 on: 21/April/2013 »
Čudno mi je da su tako mali novci, s obzirom da mi je frend rekao da mora potrošiti 2000e samo za obuku u Londonu. Dobio je istu poziciju preko RIV, ali još nije otišao na brod pa ne mogu reći koliko se zarađuje. Ali rekao je da su njemu rekli da ima fixnu plaću od nekih tisuću i kusur dolara + provizija.
A ako je stvarno tako kako vi kažete, onda je to malo žešća :banana:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #12 on: 21/April/2013 »
Čudno mi je da su tako mali novci, s obzirom da mi je frend rekao da mora potrošiti 2000e samo za obuku u Londonu. Dobio je istu poziciju preko RIV, ali još nije otišao na brod pa ne mogu reći koliko se zarađuje. Ali rekao je da su njemu rekli da ima fixnu plaću od nekih tisuću i kusur dolara + provizija.
A ako je stvarno tako kako vi kažete, onda je to malo žešća :banana:

I meni su prodavali price o "prosjecnoj minimalno ocekivanoj" zaradi od 2000 $, ali srecom nisam bio dovoljno naivan, ovog puta  :rofl: Mozda se nesto promijenilo pa sad svi imaju taj fiksni iznos, ali sumnjam, sumnjam
Once a sailor, always a sailor.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #13 on: 22/April/2013 »
Da Sefe,dobro se secas. Sad ste me malo zabrinuli.

Mislim znam i ja da nema nesto kesa preterano na toj poziciji ali meni trenuno nije samo para najbitnija.
Razlog zasto bi prihvatio ovo je evo po recima gospodje Helene: fitnes instruktori ne placaju obuku (pokriva Stajner), karta od Londona do broda i do kuce (po zavrsenom ugovoru) takodje oni placaju.
To je prvo veliko olaksanje.
Sad lekarski moze da se radi i u Beogradu pa vise nije 250 funti nego 180 eura.
Što je najvaznije (ali me plasi da nisu iskoristili Seabourn da prezentuju i za sve ostale brodove ) je da u slucaju losije prodaje,imamo zagarantovanih 1000$ sto meni svakako odgovara, jer mislim da sam sposoban da na to nabodem jos 200-500$ preko.
Cak i tih 1000$ bi mi bilo puna kapa, s'obzirom kako trenutno stojim finanasijski. A vidim da ni na starboardu ne cvetaju ruze i da se pare krecu tako u tom rasponu od 800-1200$.
Imam iskustva nekih ljudi sa broda koji su radili kao instruktori i kazu ima zarade ali ne neke preterano dobre.

Ali ako je istina ovo sto vi kazete, onda cu verovatno odbiti to i otici u shop. Hvala u svakom slucaju i na savetima i na brizi.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Otisao sa namerom za shop prosao za Fitness !!!
« Reply #14 on: 22/April/2013 »
Na CCL je prica da ta pozicija ima dobru lovu, na starim brodovima (Millennium class) je oko 2400, a na novim (Solstice class) i do 4000.
Sad dal je istina il fama ne bih znao.
Bugar mi se cak i hvalio, dao adresu agencije iz UK, ali je nakon nekog vremena nestao s broda, odustao.
Uglavnom taj posao rade ne-balkanci, a sumljam da bi Englez taj posao radio za 600/700 pounds.