Author Topic: Jesu li Royal i Celebrity povezani sto se ti?e baze podataka zaposlenih?  (Read 3701 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SasaBN

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
A jesu li Royal i Celebrity povezani sto se tice baze podataka zaposlenih? Konkretno, jel moguce dobiti posao na Royalu, ako ste dali/dobili otkaz na Celeb.?

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile

povezani do jaja, to je ista kompanija,,,,pise ti u ugovoru, da ako si na celebrtiyu, da mozes dobit transfer  na royal, ili azamaru..ili obrnuto...jesi li dobi otkaz ili si ga dao?

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Sestrinske kompanije, kao sto su medju inima CCL i RCCL ne prakticiraju tranfer radnika sa jedne na drugu ... to je zapravo danas nemoguca misija

Kada je RCCL osnovao Azamaru, neki radnici (necu reci najbolji) su pitani da prijedju s RCCL i CCL na Azamaru, iz prostog razloga jer su im trebali radnici, a office je isti (bar tada bio)

Azamara je brand RCCLa koji naginje stici Seabourn u kvaliteti usluge koji je pod Carnivalom, pa kad dobijes otkaz na RCCL ne mozes vise aplicirati ni za CCL a ni za Azamaru

Iz istog razloga kad dobijes otkaz (via master hiring il F&B Manager) na Carnivalu pozdravi se sa svim kompanijama u Carnival korporaciji.

Male su sanse da grijesim za Carnival, al za CCL i RCCL i Azamaru sam 100% ziher.

 :uzdravlje:

gotom

p.s.1. kada se zatrazi retirement plan na CCL racuna vam se po $500/godina, dok je RCCL u tom slucaju duplo bolji i ispada $1000/godina, sve ostalo su nijanse
p.s.2. pogotovo te nece vratiti na brod/kompaniju ako si dobio/la otkaz zbog lopovluka, nema logike, ima logike da posalju tvoju sliku naokolo --> njega/u, NE !!!
 

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Sestrinske kompanije, kao sto su medju inima CCL i RCCL ne prakticiraju tranfer radnika sa jedne na drugu ... to je zapravo danas nemoguca misija


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ...ali totalno si u krivu.,
I to iz prve ruke znam, ljude koji su unutar te korporacije , masovno dobivali transfere s celebrtiya na royal, i obrnuto...i da danas je to tako,,,

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
A što je sa situacijama kad se istovremeno prijaviš iz za Royal i za Celebrity? Mogu li oni skužiti da pokušavaš držati obje opcije otvorene dok ne prođeš interview? Ako da, gledaju li negativno na to?

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
ja sam shvatila da što se intervjua tiče, jedna ekipa regrutera dolazi i onda ako prođeš razgovor, oni te sami preporuče na royal ili celebrity.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Onda bi znači bila greška istovremeno aplicirati i za Royal i za Celebrity? Bi li oni negativno gledali na to?

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
ne bi znala  :D
ono što znam, odnosno ono što mi je rečeno u agenciji jest da kada se prijavljujes da royal caribbean cruise (a tu spada celebrity, azamara, royal...) da ni ti ni agencija nemate baš previše utjecaja gdje ces dobiti posao. oni održavaju intervjue dosta rijetko, 2-3 puta godišnje. tako da ja mislim da se prijavljujes generalno za royal, s time da te mogu zaposliti na bilo koju kompaniju unutar korporacije, ovisno gdje su im potrebni radnici. neka me ispravi netko ako griješim :)