Author Topic: Imam otvoren devizni racun u banci Intesa  (Read 1663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline share

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Imam otvoren devizni racun u banci Intesa, a i ostavio sam punomocje mojima da mogu da podizu pare kad im zatreba. Nije mi nesto bitna brzina transfera pa me zanima sta mise vise isplati, moneygram da otvorim novi racun kad stignem ili neka treca vatijanta  oT oT oT

Offline duskica_g

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Imam otvoren devizni racun u banci Intesa
« Reply #1 on: 09/March/2011 »


Intesa!?!?!? I sta su ti rekli kolika ce ti biti provizija na npr 1000$ ili 2000$?

Offline share

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Imam otvoren devizni racun u banci Intesa
« Reply #2 on: 24/March/2011 »
0.25% je provizija banke Intesa, znaci 2.5$ na 1000$ sto je najbolja varijanta koju sam nasao.

Odes u Intesu i uzmes "Instuction for customer transfers" i sa tim papirom u bilo kojoj banci prebacuju pare na tvoj racun u zemlji za 4-5 dana     :D

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Imam otvoren devizni racun u banci Intesa
« Reply #3 on: 24/March/2011 »

To su isto i meni rekli kada sam im objasnio da kompanija za koju radim, a iz Svajcarske je hoce da mi uplacuje platu na racun.
Jedino sto nisam nisam siguran koliki je limit posle koga ti poreska legne na vrat i trazi da platis porez na zaradu i sl... (mislim da je oko 12-13 000 Eura godisnje...)
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline share

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Imam otvoren devizni racun u banci Intesa
« Reply #4 on: 24/March/2011 »
Eeeee, o tome uopste nisam razmisljao. Jel mozes da se raspitas tacno koliki je limit. Ne bih im ni cent ostavio. Ako je 12-13000e onda se uklapam, ali ako je nize  :tuctuc: