Author Topic: Moj predlog je JP Morgan  (Read 1184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Baronessa

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Moj predlog je JP Morgan
« on: 06/September/2010 »
Moneygram uzima 10-16$ u zavisnosti od lokacija sa koje se shalje ka evropi u mom sluchaju srbiji.
Dok Western union uzima od 2-6% u zavisnosti od sume i josh plus tarifa gde se shalje tako za sumu od 500 $ preko westerna uzmu ti 32$ a preko moneygrama 11$ iz miamia.
Stim shto money ima karticu koju mozesh da requstirash da ti se izda preko sajta koja ti peko svega daje josh i popust i posle svakog 20 -tog slanja sledece slanje besplatno.

U srbiji za sada samo 2 banke operishu sa moneygramaom Volks banka i josh jedna. U svakom sluchaju ako idesh na evizni rachun najbolje je da se ide preko JP Morgana uzimaju 10$ bez obzira na iznos. Ako idesh preko Americhke banke procedura je sledeca u zavisnosti koliko korespodenata ima tvoja banak naprimer moja je imala 2 to znachi americka uzme 15$  da bi poslala u nemachku banku.
nemachka uzme 15$ da bi poslala u moju banku i napokom moja banka uzme 15$ sve u svemu 45$ manje.

Zato je moj predlog JP Morgan ( niko ne saradjuje sa njima u srbiji ne znam za hrvatsku i okolinu ) i Money gram izvadite karticu i bice vam josh bolje.
Pojedine nazovi ih trafike koje operishu sa money gramom znaju da ukradu i do 15$. Misle pomorac sad doshao i ko zna kad.
Kad imate karticu nema im mrdanja sve se u centrali njihovoj belezi i ako dodje do problema najstaje velika frka. Znam za jedan takav sluchaj sa cimerkom iz poljske.
Ali njoj je bilo dosta svega je kintu koju su joj uzeli uvek je vagala kroz cigare ;D