Author Topic: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!  (Read 5230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
E, ovako....posle tri meseca cimanja, skupljanja informacija, treninga i XX obavljenih testova, juce sam saznala da se sav trud isplatio!
'Postovani, ovim putem vas obavestavamo da ste prosli intervju za prestiznu kompaniju'!  :plovim:   :run:
Trenutno ne znam gde se nalazim od srece,jer sam ubedila sebe da necu proci,da nisam bila dovoljno dobra itd.Izgleda da je gospodin koji me je ispitivao stekao drugaciji utisak.  :-))))'
Bilo nas je mnogo,a i dugo se cekalo.
To me je najvise ubilo,sto sam vise cekala,sve vise sam bila nervozna,htela sam samo da zavrsim,pa neka bude sta bude.
Mene je fini italijan ispitivao malo duze,zasto zelim na brod,kakva sam kao osoba,jesam li svesna koliko je zenama tesko u kuhinji,jesam li spremna da izdrzim pritisak,zasto sam studirala arheologiju,da mu pricam nesto o filozofima koje sam ucila,i jos gomilu pitanja,jedva sam cekala da izjurim iz one prostorije .
Samo sam se smeskala i odgovarala da sam spremna,da mi je ovo jako vazno i da sam dovoljno jaka da podnesem sve.
Izgleda da mu se svidelo to sto sam pricala, pa mi je covek dao sansu. Tremaros sam, sta reci  :D

 Nego, moram da kazem-HVALA, jer da nije bilo ovog foruma i ljudi koji su izlazili u susret, bilo bi mi mnogo teze!
Zahvaljujuci vama,dobila sam gomilu korisnih informacija i stekla bar neku sliku kako izgleda zivot na brodu.
Jos jednom-Hvala,i javljam dalja desavanja  :-*
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Finalni intervju-sreca,sreca,radost!
« Reply #1 on: 24/April/2013 »
Samo tri meseca :P ma to je kratak period :D Elem, cestitamo :D i da nam zaplovis sto pre :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #2 on: 24/April/2013 »
 :uzdravlje:

Šta reći ... koju posluku porati ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #3 on: 24/April/2013 »
Cestitam, koleginice po struci ali ne i izboru posla na brodu  :D Ne zezaj da su ti trazili da pricas o filozofima?! Kakvi crni filozofi, to smo, kao i klasicnu arhitekturu, zaobilazili u najsirem luku (osim ako se samoinicijativno ne "raspitas")
Salu na stranu, svaka cast sto si tako brzo dobila posao.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #4 on: 24/April/2013 »
Hvala,hvala  :D Pricala sam i o filozofima,sta cu,coveka to zanimalo  :D Brzo dobila poslic,nadam se da cu jos brze otici  :plovim:  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Evanja

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #5 on: 24/April/2013 »
Cestiiitttaaam od srca :-))))' mislim da si bila jedina devojka za kuhinju ili se varam?!I napomenuo ti je koliko je tesko?
 Msm da smo sedele i pile kafu u basti ako si to ti.
Elem i ja sam prosla za bar stewardess :)
 Sve se tako brzo izdesavalo, krajem marta sam otisla na prvi intervju u agenciju.
 I da veliki pozdrav za ceo forum i sefa naravno. Spijunirala sam, ali eto prvi put pisem sada :rolleyes:
 
 

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #6 on: 24/April/2013 »
Da,da,ja sam ta,zajedno smo ubijale tremu u onom 'fensi' kaficu  :D Napomenuo je nekih 50x koliko je tesko,zato sam i mislila da necu proci,jer sam jedino zensko.Ali sam se,hvala bogu,prevarila  :D Cestitam i tebi,od srca,i da brzo zaplovimo!!  :party:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #7 on: 24/April/2013 »
Ma šta teško ... laganica  :clapping:

gosti pojedu samo 9 tona hrane dnevno  :gladan:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #8 on: 24/April/2013 »
Laganica,laganica-vraticu se u komadima kuci,hahah  :D Opet sam jedino zensko u gomili muskaraca,prosto mi je tako sudjeno,haha  oT  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline Evanja

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #9 on: 24/April/2013 »
Hvala, hvala, hvala i na tom optimizmu ::yes::
Ne mogu ni da se radujem ulazuci energiju da se odbranim od: Nisi ti za to, ne mozes izdrzati, crnacki posao, posatces robot, sto si ucila..itd uh, nonstop..

Offline Evanja

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #10 on: 24/April/2013 »
Mislim da ti samo moze biti prednost rad sa muskarcima, bar je meni tako bilo na prethodnim pozicijama, a ne sumnjam da si se uverila u to :nokti: :)

Offline Chef_Nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #11 on: 24/April/2013 »
Koleginice srećno!! :)

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #12 on: 24/April/2013 »
Ja se iskreno nadam da ce biti prednost  :D Hvala,kolega  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Finalni intervju - sreca, sreca, radost!
« Reply #13 on: 25/April/2013 »
Laganica,laganica-vraticu se u komadima kuci,hahah  :D Opet sam jedino zensko u gomili muskaraca,prosto mi je tako sudjeno,haha  oT  :D

bices mazena i pazena medju muskarcima...ali ti ipak s' vremena na vreme pokazi zube...da ih drzis na distanci :)

cestitke :)
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije