Author Topic: Pravi li homeland security probleme radi ilegalnih windowsa na laptopu?  (Read 2390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Dakle,mislim ponijeti laptop na kojem su trenutno instalirani win 7 i hrpa programa,naravno sve ilegalno.  :D Nisam vidjela da se o tome pisalo u zadnje vrijeme,pa me zanima pravi li homeland security kad stupiš na američko tlo probleme oko toga obzirom da su rigorozni oko takvih pi*darija? Jer u tom slučaju instalirala bi linux.
Hvala unaprijed  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne, nemaš problema. Ne smiju ga oni niti uključiti bez sudskog naloga.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Odlično! Hvala Šefe  :uzdravlje:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Ne mogu tvrditi da je ovo 100% sigurno, ali mislim da nijedna treća strana nema pravo da se meša u (potencijalni) ugovorni odnos između tebe i Microsoft-a, odnosno da zabada nos i proverava da li kršiš ugovor, tj. copyright. Jedino Microsoft (kao oštećena strana) preko suda može da ti pravi probleme (i to samo teoretski, naravno).

Security na aerodromima maksimalno može da zatraži da na kratko uključiš laptop da vide da je to funkcionalni kompjuter, a ne samo maska unutar koje su komp. delovi zamenjeni drogom/eksplozivom/skrivenim oružjem... Operativni sistemi i aplikacije ih ne zanimaju.