Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Važno: MMR vakcinacija za nove zaposlenike kompanije Royal Caribbean Int.

(1/8) > >>

CEO:
Very important information for all new Hires C/M for Royal Caribbean International

From May 1, 2013 all new hire crew must receive the MMR vaccination from a public health agency or certified medical practitioner prior to joining any ship. 
(The MMR vaccine is an immunization vaccine against measles, mumps, and rubella (also called German measles).

In the event that any new hire crew member arrives without proof of MMR vaccination he/she will need to obtain the vaccine at the next port. 
Crew members who were told of this requirement prior to joining and still refuse the vaccine will be repatriated at their own expense.

ps

Regulativa otprije važi za Carnival i NCL

NoraNora:
Da, ja sam to dobila u uputama za medical pošto sam dobila Royal/Celebrity ili NCL.
E sad me zanima ako netko zna da li se to plaća nešto dodatno?? I ako da, koliko??  :rolleyes:

Marti:
Zar se nismo cijepili protiv toga na kraju osnovne škole?Ja znam da sam ja jedno cijepljenje  imala i na početku srednje škole ali se sada ne mogu točno sjetiti.
Ili treba se ponovno primiti cjepivo bez obzira na prethodna cijepljenja.
Ili što ako si prebolio jedno od tih bolesti?Imala sam ospice kao dijete.

Princ na belom brodu:
Poenta je u tome da se kompaniji mora doneti/dostaviti potvrda da je vakcina primljena. Nije bitno kada. Ako možeš iz svog doma zdravlja (ili gde već) da dobiješ tu potvrdu - rešen problem. Ako ne možeš, ne vredi nam što svi znamo da smo kao deca primili te vakcine, moramo ponovo da ih primimo da bismo dobili potvrdu.

Marti:
Što više ulazim u srž za rad na brodu to mi se sve više čini da se borim za ekskluzivan rad.  :???: Aj' nadam se da će se isplatiti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version