Author Topic: Važno: MMR vakcinacija za nove zaposlenike kompanije Royal Caribbean Int.  (Read 23612 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Berserker

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Pa naravno. Nije to papir iz seoske zadruge, nego iz medicinske ustanove. ;D
Hvala puno.  :)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir

Offline IVORYBRE

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pre nego sto sam otisao kuci sa Celebrity Centurija u novembru, video sam obavestenje na tabli da je od 1.1.2015. obavezno imati MMR vakcinu i da se bez iste ne pojavljujemo na sledecem ugovoru u 2015-toj.

Izgleda je i inace bila obavezna na Celebrity-ju, jer kad sam aprila 2014-te dosao na brod, na ulazu, doktorka koja je gledala moj medical mi je rekla da nemam potvrdu da sam primio MMR i da istu moram da primim na brodu i da joj se javim u medical neki dan da istu i primim.....reko vazi i nisam ni otisao, a ona na to zaboravila, tako da je nisam primio, a nisam ni zeleo, zato sto znam da sam primio sve vakcine obavezne po zakonu u SFRJ/SRJ/SCG/Srbiji.

Oticicu ovih dana kod decijeg dispanzera da uzmem potvdru, pa cu to da odnesem u januaru na sledeci ugovor, pa cu da vam javim vazi li to ili ipak mora opet da se prima (mada ne vidim razlog).

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Najverovatnije moraš u samom medical-u da imaš upisano da si primio vakcinu, doktor akreditovan od strane kompanije to svojim potpisom i pečatom potvrđuje.
Neki papir na nekom jeziku iz nekog doma zdravlja neke države... ne verujem da se prihvata. Ali ako budeš išao na tu varijantu, javi kako si prošao. ;D

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile


Popis ovlaštenih klinika za RCCL   :D

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
E cao drugari i pozdrav svima!
Imam problem karton mi je na skolskom nestao kako kazu nisu u obavezi da cuvaju kartone duze od 10 godina i da je arhiviran kada pitam gde je ne znaju gdr se arhivira... ceo dan sam imao drbdanje oko toga i svadjanje sa sestrama na salteru. Kod mog izabranog lekara karton mi je kao da sam ziv poslednjih 4 godine. Nema nista...
U svakom slucaju moje pitanje oko vakcina za Royal zvao sam BelMedic u Beogradu doktorka preko telefona mi je rekla da oni traze samo potvrdu za primljeni MMR koji mogu dobiti kod njih cena 1300+3600 doktor. Drugar mi sa broda sada kaze da traze na brodu Tetanus i MMR. Jel te dve vakcine dovoljno da primim da bih usao na brod da ne dodjem u situaciju da me vrate kuci posto karton imunizacije odnosno primljene do sada vakcine mi je off limmits bez skolskoh kartona?  Hvala
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!