Author Topic: Ima netko tko je bio u Rijeci na pregledu kod dr. Asja Slivnjak??  (Read 8006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Vidim da ovdje svi pričaju o doktoru Nikoliću, a da li ima netko tko je bio u Rijeci na pregledu kod dr. Asje Slivnjak?? Pretty please?  :)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Odi u medico, do sada se meni pokazali najbolji i jedni od jeftinijih
 

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Odi u medico, do sada se meni pokazali najbolji i jedni od jeftinijih

Da, citala sam o tome ovdje, ali dobila sam uputu da idem kod nje, tako da...jbga nisam dovoljno hrabra da riskiram s drugima pa da još kasnije imam problema...  :neceici:

U biti me najviše zanima točna cijena pregleda, ako je netko bio nedavno....

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Vidim da baš i nema onih koji su išli kod nje, a sad znam i zašto. Zvala sam danas da se naručim i kaže mi - cijena 1800 kn!!!!!!!!!
Ma šta je ona luda????? Frendica prije točno godinu dana platila 1030 kn, dakle 100e manje, otkud joj sad ovo?!?? :pad:
Druga opcija mi je dr. Vedran Batarelo u Zg, ali dok odem u Zg skoro me na isto dođe...jao kako sam ludaaaaaaaa!!!  :neee:

EDIT: Ko fol mi je prodala priču da s obzirom da sam dobila RCCL ili NCL, to su dva certifikata pa je zato skuplje...sutra ju zovem kad bude u ordinaciji da mi kaže točnu cijenu, jer ovo je rekla kao okvirno...  :rolleyes:

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
EDIT: Ko fol mi je prodala priču da s obzirom da sam dobila RCCL ili NCL, to su dva certifikata pa je zato skuplje...sutra ju zovem kad bude u ordinaciji da mi kaže točnu cijenu, jer ovo je rekla kao okvirno...  :rolleyes:

Heh,da,vidiš,kad sam ja bila kod dr.Batarela prije cca mjesec dana radila sam medical za Image misleći da ću se ukrcati s njima,a kako su obrasci drugačiji za svaku kompaniju kad sam rekla agentu da sam se ipak odučila čekati NCL rečeno mi je da ću promjenu obrazaca možda morati platiti 300kn....tako da je i to moguće. Ja još čekam hoću li ili neću morati platiti tih dodatnih 300kn,al pobogu jel tako teško napisati 2 obrasca u cijenu od 1400kn,jel im to malo love? ""]]  
Ali meni će NCL za medical vratiti lovu pa mi nije žao dati malo više.Vjerojatno će i tebi NCL vratiti novac,za RCCL ne znam.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Heh,da,vidiš,kad sam ja bila kod dr.Batarela prije cca mjesec dana radila sam medical za Image misleći da ću se ukrcati s njima,a kako su obrasci drugačiji za svaku kompaniju kad sam rekla agentu da sam se ipak odučila čekati NCL rečeno mi je da ću promjenu obrazaca možda morati platiti 300kn....tako da je i to moguće. Ja još čekam hoću li ili neću morati platiti tih dodatnih 300kn,al pobogu jel tako teško napisati 2 obrasca u cijenu od 1400kn,jel im to malo love? ""]]  
Ali meni će NCL za medical vratiti lovu pa mi nije žao dati malo više.Vjerojatno će i tebi NCL vratiti novac,za RCCL ne znam.

Ma da, prvo mi je rekla da je 1800kn, i onda me pita da li je to za Steiner? Ja kažem ne, za RCCL ili NCL, i ona kao Aha, a to ti je onda možda 100-150kn manje...mislim, imam novac, ali svejedno mi je to previše. Baš me zanima što će mi sutra reći kad ju nazovem...
Meni Starboard vraća $150 za medical. Bar tako piše, ne znam što će pisati u ugovoru....

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Heh,da,vidiš,kad sam ja bila kod dr.Batarela prije cca mjesec dana radila sam medical za Image misleći da ću se ukrcati s njima,a kako su obrasci drugačiji za svaku kompaniju kad sam rekla agentu da sam se ipak odučila čekati NCL rečeno mi je da ću promjenu obrazaca možda morati platiti 300kn....tako da je i to moguće. Ja još čekam hoću li ili neću morati platiti tih dodatnih 300kn,al pobogu jel tako teško napisati 2 obrasca u cijenu od 1400kn,jel im to malo love? ""]]  
Ali meni će NCL za medical vratiti lovu pa mi nije žao dati malo više.Vjerojatno će i tebi NCL vratiti novac,za RCCL ne znam.

Meni je dr. Batarelo uradio sve papire za NCL i Carnival (nisam jos bila sigurna za koju cu se kompaniju opredeliti) o istom trosku...
Though she be but little, she is fierce!

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Zvala sam danas opet dr. Asju, rekla je da je to ta cijena koju mi je jučer rekla. Onda sam nazvala dr. Batarela i cijena je 1100kn ZA SVE (za Starboard) Ginekološki sama radim tj. papa test jel, pa ne znam još koliko će me to izaći, ali opet je jeftinije. I pitala sam ima li ikakvog utjecaja to što imam dva certifikata, rekla mi je gospođa da nema, cijena je ista.
Tako da sljedeći tjedan idem put Zagreba, ionako mi je usput do doma  :-))))'

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Ja sam danas dobila kartu za let 30.5.,pa ako mi dosad nije javljeno da moram platiti promjenu certifikata-onda je to valjda to.A vidiš da je i LilyD dr.Batarelo napravio oba u istoj cijeni.
Tako da mislim da si dobro napravila,neka doktore kao gđu.Asju pohlepa košta gubitak potencijalnih klijenata. :rasta:
(Šefeeeee trebamo thumbs up smajlića,al bez obog googlea!  :) )

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
(Šefeeeee trebamo thumbs up smajlića,al bez obog googlea!  :) )

 :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Ja sam danas dobila kartu za let 30.5.,pa ako mi dosad nije javljeno da moram platiti promjenu certifikata-onda je to valjda to.A vidiš da je i LilyD dr.Batarelo napravio oba u istoj cijeni.
Tako da mislim da si dobro napravila,neka doktore kao gđu.Asju pohlepa košta gubitak potencijalnih klijenata. :rasta:
(Šefeeeee trebamo thumbs up smajlića,al bez obog googlea!  :) )

Ajme odlično, sretan put!!!  :-))))'
Btw i ja mislim da trebamo tog smajlića  +U+

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Btw i ja mislim da trebamo tog smajlića  +U+

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Evo,ja ću,samo ti Šefe odmaraj.... :D

Offline diva

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Ja idem u ponedjeljak na pregled,rekla mi je da moram biti u 9 sati u ordinaciji zbog vađenja krvi. šta si rekla za papa test? šta se sve treba ponijeti sa sobom na  pregled? jer meni nije nista rekla...a do 25.-og je na godisnjem, tako da ju ne mogu nazvati i pitati?

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Nisam išla kod nje, bila mi je preskupa. Obavila sam lječnički u ZG kod dr. Batarela za 1100kn. Tamo nisam nosila papa test jer nisam imala, napravila sam naknadno i poslala im mailom. Ali ginekološki svakako radiš sama, kod svog doktora.
Ako si dobila u uputstvima da moraš imati potvrdu za MMR cjepivo onda moraš izvaditi kod svog doktora popis cjepiva koje si do sada primila, jer među njima je i MMR. Osim toga, nosila sam i isprintani obrazac za medical koji doktor treba ispuniti, iako su imali vec tamo, ali ponijela sam za svaki slučaj.