Author Topic: Ima netko tko je bio u Rijeci na pregledu kod dr. Asja Slivnjak??  (Read 8007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ~otompotom~

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ja idem u ponedjeljak na pregled,rekla mi je da moram biti u 9 sati u ordinaciji zbog vađenja krvi. šta si rekla za papa test? šta se sve treba ponijeti sa sobom na  pregled? jer meni nije nista rekla...a do 25.-og je na godisnjem, tako da ju ne mogu nazvati i pitati?

Pretpostavljam da to radiš norwegian za harding. Ja sam bila prošli tjedan...
Ne moraš sa sobom donijeti ništa. U jednoj poliklinici ćeš dati krv i urin i napraviti rengensko snimanje pluća, a kod doktorice ekg, mjerenje tlaka, provjeru sluha i vida i odgovoriti na neka opća pitanja o svome zdravlju. Oko podne dođu laboratorijski nalazi, doktorica ispuni norwegian obrazac i to je to.

Offline diva

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
nisam znala da imamo izbor gdje obavljati medical.....ja sam dobila instrukcije za asju, nista drugo.iako bi mi bilo, naravno, lakše to sve obaviti u zagrebu, posto sam odavdje,a i novce bih ustedila, i možda do sada sve to obavila. ;D, dr. je koliko sam shvatila neprofesionalna, da mi je to sve rekla kad sam ju zvala da se naručim, sve bih to do saad napravila, a ne sad žuri,juri,nemam nikakvu informaciju  za cjepivo. a jel znas koliko se za gin. rezultati čekaju ( nisamnikadbila)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
nisam znala da imamo izbor gdje obavljati medical.....ja sam dobila instrukcije za asju, nista drugo.iako bi mi bilo, naravno, lakše to sve obaviti u zagrebu, posto sam odavdje,a i novce bih ustedila, i možda do sada sve to obavila. ;D, dr. je koliko sam shvatila neprofesionalna, da mi je to sve rekla kad sam ju zvala da se naručim, sve bih to do saad napravila, a ne sad žuri,juri,nemam nikakvu informaciju  za cjepivo. a jel znas koliko se za gin. rezultati čekaju ( nisamnikadbila)

Meni su dali izbor ona ili dr. Batarelo, ali ja sam za Starboard - RCCL/Celebrity i NCL. Ako si ti Harding onda je moguće da možeš samo kod nje. Frendica je radila medical za HB i imala je izbor ona ili neki doktor u Dubrovniku (prije cca godinu dana).
Ja sam morala imati potvrdu za MMR cjepivo jer i Royal i NCL to traže:

Ako ti u uputama nije spomenuto, onda vjerojatno ni ne trebaš. Meni je sestra kada sam zvala u ZG da se naručim rekla da ponesem i taj izvadak cjepiva.
Za ginekološki pregled, ja sam bila naručena u ekspresnom roku jer poznajem doktora, ali sam ga i platila 270kn. Rezultati pape su trebali biti u roku tjedan dana, ali sam na kraju čekala 4 tjedna. Ali mislim da možeš i ti obaviti lječnički pa im naknadno poslati rezultate papa testa.