Author Topic: Ruše li na lije?ni?kome?  (Read 2353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ruše li na lije?ni?kome?
« on: 29/November/2011 »
Eto danas bio u Rijeci na lječničkom i radio pomorsku knjižicu, pa da velim mali update.

Cijene kod dr. Nikolića još uvijek iste kao na par postova prije, a i sva ostala procedura je ista.

Što se pomorske knjižice u Rijeci tiče, papiri se sad mogu predati do 12.30 (prije su ljudi govorili da se predaje do 12h), tako da to malo olakšava situaciju. Pošto nisam iz Rijeke, zamolio sam gospođu za šalterom da mi pošalje knjižicu poštom, no rekla je da to više ne rade, ali da si za 2 i pol sata dođem kod njih po gotovu knjižicu i tako je i bilo, tako da sam u jednom danu riješio i lječnički i dobio pomorsku.

Hvala na informaciji, ruše li na liječnićkome?
Once a sailor, always a sailor.

Offline lajchi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: CCL
  • Job Title: ETM
Ruše li na lije?ni?kome?
« Reply #1 on: 30/November/2011 »
Pa mislim da ti je ovo oko rušenja individualno :). Mi smo bili trojica i mislim da smo svi "prošli". Dalje o tome odlučuju ovi u USA da li budu odobrili ili ne, ali za pomorsku knjižicu smo svi dovoljno zdravi :) Meni je recimo dr. rekao da imam mrvicu povišeni kalcij u krvi (za 0,04 odstupa od zadane vrijednosti), ali da to ne bi trebao biti problem kod odobravanja medicala. Ostalo ti je sve standardno, trebaš imati dobra pluča, srce, sluh, vid (eto ja nosim naočale i nisam radi vida imao problema), i riješiti psiho test (3 stranice zaokruživanja da i ne...) i to je manje više to.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ruše li na lije?ni?kome?
« Reply #2 on: 30/November/2011 »
Pa mislim da ti je ovo oko rušenja individualno :). Mi smo bili trojica i mislim da smo svi "prošli". Dalje o tome odlučuju ovi u USA da li budu odobrili ili ne, ali za pomorsku knjižicu smo svi dovoljno zdravi :) Meni je recimo dr. rekao da imam mrvicu povišeni kalcij u krvi (za 0,04 odstupa od zadane vrijednosti), ali da to ne bi trebao biti problem kod odobravanja medicala. Ostalo ti je sve standardno, trebaš imati dobra pluča, srce, sluh, vid (eto ja nosim naočale i nisam radi vida imao problema), i riješiti psiho test (3 stranice zaokruživanja da i ne...) i to je manje više to.

Thank you na brzom odgovoru, a jel zezaju zbog onih boja?? Krugovi s brojkom u sredini, to me malo muci...
Once a sailor, always a sailor.

Offline lajchi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: CCL
  • Job Title: ETM
Ruše li na lije?ni?kome?
« Reply #3 on: 30/November/2011 »
Taj test sa brojkama radiš sa sestrom i ide jako brzo. Kod mene je to trajalo par sekundi jer sam njoj sve pročitao. E sad ako to ne vidiš kako spada, vjerovatno bi mogao imati problema, jer u suprotnom taj test ne bi ni provodili. A možda budeš imao i sreće pa te ne budu oko toga maltretirali...

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ruše li na lije?ni?kome?
« Reply #4 on: 30/November/2011 »
Taj test sa brojkama radiš sa sestrom i ide jako brzo. Kod mene je to trajalo par sekundi jer sam njoj sve pročitao. E sad ako to ne vidiš kako spada, vjerovatno bi mogao imati problema, jer u suprotnom taj test ne bi ni provodili. A možda budeš imao i sreće pa te ne budu oko toga maltretirali...

Vidjet cemo, lijecnik od kompanije me pustio, valjda ce i oni. Hvala  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.