Author Topic: Ukratko, 1200 kn za dr Nikoli?a + 100 kn za snimku plu?a  (Read 1795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
eto da se i ja malo javim...obavio danas ljecnicki u Rijeci, po drugi puta(radi se svake dvije godine). ukratko, 1200 kn za dr nikolica + 100 kn za snimku pluca. i da, za one koji su vec napravili ljecnicki pa im uskoro istice, svake dvije godine ide ljecnicki i svake dvije godine se snimaju pluca... jedino sto je "trajno" je cjepivo, odnosno ako ste se cijepili kod dr nikolica, dobili ste knjizicu cjepiva koju uvijek nosite sa sobom i koja vam trajno vrijedi.

pregled sam po sebi ne traje dugo, ali ceka se od jutra do cca 12 sati kako bi dosli rezultati krvnih pretraga :waiting:. kada ti rezultati dodju tek onda se ljecnicki finalizira na razgovoru kod dr nikolica. prije toga ide standardno, vec sve do sada receno - urin, krv, vid, sluh, ekg, psihotest, tlak, ravnoteza(zmiris i drzis ruke ravno  oT) i medicinska amneza tvoja i uze obitelji. nista strasno, uglavnom, osim po novcanik ali eto sto se moze   :sprda:

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Da , tako je i meni bilo prošli tjedan , s tim da sam ja došao tek u 9 kod Nikolića pa sam i krv vadio u Medico...Mene nitko ništa nije pitao za cijepljenje iako sam nosio onaj karton od svoje doktorice.  Sestra Viola je luda sto gradi , skoro me istukla jer pitam puno pitanja... :tuctuc: