Author Topic: Test inteligencije, psiho test??  (Read 6677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zvone9

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Test inteligencije, psiho test??
« on: 09/July/2010 »
Test inteligencije, psiho test??
Može malo detaljnije o tome skužio sam da svi o tome pišu....ono zanima me svaka inf. unaprijed pa bi vam bio zahvalan......hvala :plovim: :party:

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Test inteligencije, psiho test??
« Reply #1 on: 09/July/2010 »
ma to je ful jednostavno, ako si polagao vozacki to je isti tip testova kao na liječničkom za vozački.
test inteligencije- od četiri slike prekrižiš onu koja nadopunjava zadanu sliku ili ne spada u navedeni niz.
psiho test- odgovori da/ne, a pitanja/rečenice su: "volim gledati kada netko muči životinje" i tome slično...
Labor improbus omnia vincit.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Test inteligencije, psiho test??
« Reply #2 on: 09/July/2010 »
Test inteligencije, psiho test??
Može malo detaljnije o tome skužio sam da svi o tome pišu....ono zanima me svaka inf. unaprijed pa bi vam bio zahvalan......hvala :plovim: :party:

ukoliko si  sluzio vojni rok, tj ako si bio na regrutaciji pismeni test je onog tipa, cca 20 pitanja koja se ponavljaju u drukčijoj formi (ukratko dali voliš ljude,  mrziš životinje, da li bi iskoristio nekakvu situaciju u svoju korist i sl)

test inteligencije je zaokruživanje viška od 4 ponuđena odgovora, jako  ali jako jako jednostavno sve skupa, i moj dojam je da je to proforma testiranje, jer  meni ga nisu ni pogledali nakon toga ali doslovno..
ča je  život vengo fantažija

Offline zvone9

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Test inteligencije, psiho test??
« Reply #3 on: 10/July/2010 »
a znam to su one pizadrije koje sam rješavao na regrutaciji....Onda ok jer sam imao par iskustava sa tim testovima inteligencije kad sam išao na razgovore za posao pa su mi gurnuli neki matematički test...mislim da se znam pripremit otprilike šta me ceka....... oT :plovim: :pop1: :banana: